בית"ר ירושלים

מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער 2016
אלי רבי הרצה לשחקני מחלקת הנוער על מצויינות בספורט. תחרויות ותעודות למצטיינים
האתר הרשמי 15,06,2016 - 00:10
חנות הקבוצה הרשמית

ביום שלישי התקיים ערב הסיום של מחלקת הנוער. ערב הסיום החל בתחרויות נושאות פרסים שכללו תחרות קליעות עונשין ותחרות 2BALL, ולילדי קבוצת הקטסל ובתי הספר לכדורסל תחרות שליטה בכדור.
לאחר התחרויות התיישבו השחקנים וההורים שנכחו בארוע ושמעו הרצאה מפיו של אלי רבי, מאמן נבחרת הנשים של ישראל לשעבר, ומאן בליגת העל נשים וגברים. אלי רבי הרצה על מצויינות בספורט, ודיבר על אורח החיים של ספורטאי. רבי דיבר על החשיבות של המסגרת הקבוצתית לחיים. על כך שספורטאים במסגרת קבוצתית לומדים לנהל את החיים של עצמם. כך למשל שחקן ילדים לומד לנהל את החיים של עצמו, מחליט כיצד יתנהל בבי"ס מול המורה או המנהל, מול המשפחה, או המאמן. ושחקן שיודע להקשיב לאנשים שראוי להקשיב להם, ללמוד אצל המורה המתאים או להתאמן עם המאמן הנכון. וכמובן משמעת עצמית ואחריות אישית.
רבי דיבר גם על החשיבות של השחקנים בגילאים הצעירים לצבור דקות משחק משמעותיות על מנת להשתפר.

בסיום ההרצאה נערך טקס חלוקת תעודות ופרסים לשחקנים המצטיינים של הערב. את התעודות והפרסים העניקו יו"ר הקבוצה גבי גפן, המנהל המקצועי אסי טיכטל, המאמן טל אדרעי, ואורח הכבוד אלי רבי.

אסי טיכטל: " בכל שנה אנחנו מקיימים ארוע סיום, ובכל שנה אנחנו רואים כיצד המחלקה גדלה ומשתפרת. הארוע היה מוצלח. התחרויות התנהלו בצורה ספורטיבית, וההרצאה של אלי רבי הוסיפה המון ולימדה הרבה את השחקנים."
לחדשות נוספות:

מחנה כדורסל- חנוכה 2017 של בית"ר ירושלים
נותר שבוע להרשמה המוקדמת למחנה חנוכה

הכניסה למשחק נגד מבועים- חופשית- קרב על המקום השני
הנהלת הקבוצה החליטה כי הכניסה למשחק נגד הפועל מבועים תהיה חופשית

ביתר"י הוא מבצרי
ארבעה משחקי בית רצופים לבית"ר ירושלים

סנטר נבחרת ישראל לשעבר קובי בלול חתם בבית"ר ירושלים
בית"ר ירושלים החתימה את הסנטר הותיק קובי בלול "אני בא להרים את המנורה"Powered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל