בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים ניצחה 88-86 לאחר הארכה את גדרות, ועלתה למבחנים
שתי קליעות עונשין של יוני שחר סידרו לקבוצה את המקום השני
האתר הרשמי 09,04,2014 - 00:59
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים התכוננה כל השבוע למשחק נגד הפועל גדרות בידיעה שניצחון יבטיח לקבוצה את המקום השני ממנו עולים למבחנים לליגה ארצית.
הירושלמים פתחו מצויין את המשחק ואף הובילו 17-4 לאחר 5 דקות,  האורחים ידעו שאם לא יצמצמו את ההפרש עד לסיום הרבע, בית"ר תברח להם כמו בכל משחק בית, ואכן חזרו מפסק  הזמן חדים יותר והצליחו לצמצם את הפרש, 23-20 לבית"ר בסיום הרבע. הרבע השני התאפיין בנדנדת סלים בין שתי הקבוצות אך ריצה של ירושלים בסיום הרבע העלתה את ההפרש ל8, 43-35 לירושלים.
הבית"רים שהתרגלו בסיבוב השני לקלוע בכל משחק בית מעל 100 נקודות התקשו במשחק הזה לקלוע. מנגד אלון טל מגדרות כמעט שלא החטיא ואף סיים עם 30 נק' במשחק. ברבע השלישי החלו האורחים לנגוס בפער וצמצמו את התוצאה ל60-55. בתחילת הרבע הרביעי המשיכו האורחים מגדרות לנגוס בפער.  הביתיים התקשו למצוא את הטבעת ודקה לסיום עלו האורחים ליתרון 2 נקודות. 2 החטאות עונשין של 40 שניות לסיום וירולשים יצאה להתקפה, הגארד אסי כהן קלע 2 נקודות והתוצאה שוויון 78-78. מאמן גדרות הזעיק פסק זמן ותיכנן מהלך שינצח את המשחק. הירושלמים חזרו מפסק הזמן עם הגנה חזקה והצליחו למנוע סל מגדרות. תוצאת הסיום 78-78, והמשחק נכנס להארכה.
בהארכה ניצלו הירושלמים את בעיית העבריות של האורחים ונכנסו פנימה בכל התקפה במטרה לסחוט עבירות וללכת לקו, ואכן הירושלמים קלעו 6 מתוך 10 הנקודות שלהם בהארכה מקו העונשין.
3 שניות לסיום הארכה איבדו האורחים כדור שיצא החוצה. בירושלים הזעיקו פסק זמן. הכדור הגיע לקפטן יוני שחר שסחט עבירה והלך לשתי זריקות עונשין.
תזכורת קצרה: במשחק הקודם בין שתי הקבוצות ניצחה גדרות בנקודה לאחר  החטאת עונשין של ירושלים שנייה אחת לסיום הארכה.
הפעם עלה לקו יוני שחר, שקלע בלי בעיות את שתי הזריקות, וסידר עלייה פלייאוף המבחנים.
קלעו לירושלים: שחר 22 נק', כהן, 17נק', רועי נחמה 16 נק', רוקח וסיטסמר 12 נק' כ"א, אלמקייס 8 נק'.
גבי גפן, יו"ר ומאמן הקבוצה: "אני מוריד את הכובע בפני השחקנים והעוזר שלי אסי טיכטל. לפני העונה לא היינו בטוחים שנצליח לעלות ליגה. במיוחד לאור שהתקציב שלנו לא הכי גבוה בליגה. אני יודע שהשחקנים מתאמצים לטובת הקבוצה. אני עדיין חושב שאנחנו חייבים לשפר את משחק ההגנה שלנו. אם נתחיל לשמור כמו שצריך, נצליח לעלות ליגה."
קפטן הקבוצה יוני שחר: "בשתי הזריקות בסוף עליתי בביטחון, כולם סמכו עליי שאקלע, וידעתי שאסור לאכזב אף אחד, במיוחד לא את האוהדים הנפלאים שעודדו אותנו לאורך כל המשחק. אני קורא לכל האוהדים לבוא למשחקי הפלייאוף ולעזור לנו לעלות ליגה שנה שנייה ברציפות".
לחדשות נוספות:

יש מאמן- ליאור פרג יאמן את הקבוצה בעונה הבאה
הנהלת בית"ר ירושלים מינתה את ליאור פרג למאמן הקבוצה בעונה הבאה

מחלקת הנוער פותחת עונה
כנסו כדי לדעת מתי יתקיימו אימוני הפתיחה של הקבוצות

ליידיז פירסט
קבוצת הנשים ש ל ביתר ירושלים יוצאת לדרך

הרשמה למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים
טופס הרשה לשחקנים חדשים המעוניינים להצטרף למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים בכדורסל- הטופס בפניםPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל