בית"ר ירושלים

ממשיכים לשמור על הבית: 104-74 על א.ס אשקלון
בית"ר רשמה ניצחון בית נוסף 104-74 על א.ס אשקלון
האתר הרשמי 22,01,2014 - 01:28
חנות הקבוצה הרשמית

בפתיחת הסיבוב השני של ליגה א' דרום, אירחה בית"ר ירושלים את א.ס אשקלון למשחק חם. כזכור, בסיבוב הקודם ניצחו האשקלונים את בית"ר 79-78, לאחר התנהלות שנויה במחלוקת של שופטי המזכירות, אשר הפעילו את שעון המשחק 3 שניות לפני הזמן ומנעו מהירושמים סל ניצחון. בסיום המשחק הועמדו הקבוצות לועדת משמעת, בית"ר אף ספגה קנס גדול בסך אלפי שקלים, סכום גבוה מאד ביחס לליגות הנמוכות.
הירושלמים הגיעו נחושים מאד למשחק, ועם מטרה אחת- לנצח. כבר מהפתיחה הראו הירושלמים שהפעם המשחק הולך אחרת, עם 10-0 מהיר בתוך 2 דקות, וקלעו מכל פינה על המגרש כולל 5 שלשות ברבע התקפי ענק, 27-11 לבית"ר בסיום הרבע. ברבע השני המשיכו הירושלמים בראשותם של הקפטן יוני שחר (24 נק', 6 שלשות) ורועי נחמה (22 נק') לשטוף את המגרש ולהעלות את ההפרש עד ל56-30 במחצית. למחצית השנייה עלו הירושלמים רגועים יותר, והמשיכו להציג יכולת התקפית מצויינת, הפורוורד יוסף הולץ שהיה הקלע הבולט בשורות הירושלמים (25 נק') קלע נקודות קלות ושמר את ההפרש על גבוה מספיק בשביל להבטיח את הניצחון 79-55 לבית"ר ברבע השלישי. בשורות הירושלמים רשם הרכש  החדש נדב רוקח שהגיע מאליצור יבנה הופעת בכורה סולידית, עם 10 נק' ויכולת הגנתית מרשימה. בסיום כאמור- 104-74 לבית"ר ירושלים.
עוזר המאמן  אסי טיכטל:" הקבוצה הציגה היום כדורסל שמח, השחקנים שטפו את המגרש, והראו נחישות. אני נשמור על יכולת יציבה בסיבוב השני, נוכל לסיים את הליגה במקום השני ולהתמודד במבחנים לליגה הארצית."
יוני שחר קפטן הקבוצה: " יש לנו קבוצה של גברים, שיחקנו בדיוק כמו שהצוות המקצועי הכין אותנו באימונים."
גבי גפן יו"ר ומאמן הקבוצה על נדב רוקח " נדב נתן משחק טוב, הוא מתאמן איתנו סך הכל  חודש, ההתאקלמות שלו הייתה מהירה הוא שחקן צעיר ויש לו עוד הרבה מה להראות."
לחדשות נוספות:

בית"ר: משחקים ונהנים
משחק התקפי משובח, ניצחון בית נוסף

ביום רביעי מחלקת הנוער פותחת עונה חדשה
ביום רביעי יפתחו קבוצות הליגה של מחלקת הנוער את עונת 2016-17

החלה ההרשמה למחנה הקיץ של בית"ר ירושלים
מחנה כדורסל מקצועי לפיתוח יכולת אישית יוצא לדרך- ההרשמה בעיצומה

ניצחון גדול 73-47 על מטה יהודה. המקום הראשון בידינו
שמואלי להט ברבע הראשון, דניאל ברבע השני, והקבוצה כבר במאזן 5-0 העונהPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל