מחלקת הנוער

מחלקת הנוער מועדון הכדורסל של ביתר ירושלים
הצטרפו למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים בכדורסל, והיו חלק מהמשפחה הגדולה והמחבקת שלנו!
במחלקת הנוער שלנו פועלות קבוצות קט סל מובילות, קבוצות ילדים, נערים ונוער המאומנות על ידי מאמנים מקצועיים ואוהבים את הענף. הקבוצות מתאמנות באולמות איכותיים, בפולינסקי בירושלים ובהיכל בגבעת זאב.
במסגרת הפעילות שלנו, אנו מקפידים על ערכים מקצועיים וחברתיים גבוהים, כגון:
אחדות: אנו מאמינים כי שיתוף פעולה ועבודה בצוות הם המפתח להצלחה.
שיתוף פעולה: אנו מעודדים את הילדים לעבוד יחד ולתמוך אחד בשני.
עבודת צוות: אנו מלמדים את הילדים את חשיבות העבודה בצוות אל מול מטרה משותפת.
רואים את כולם: אנו מקפידים לתת במה לכל ילד, בלי קשר לרמתו המקצועית, אנו מאמינים כי כל ילד יכול לצמוח ולהתפתח בדרך שלו, בקצב שלו.

מחלקת הנוער לכדורסל של בית"ר ירושלים היא בית חם לספורטאים צעירים, המעניק להם את הכלים להצליח על המגרש וגם מחוצה לו. הצוות המקצועי המנוסה של המחלקה מורכב ממאמנים ומדריכים בוגרים ומוסמכים, המאמינים בפיתוח השחקן כאדם וכספורטאי. האימונים מתקיימים במתקנים ברמה הגבוהה ביותר, ומעניקים לשחקנים את התנאים הטובים ביותר להתפתחותם. מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים מציעה מגוון קבוצות, החל מגילאי קט-סל ועד נוער. הקבוצות מתחרות בליגות השונות של איגוד הכדורסל בישראל, ומעניקות לשחקנים הזדמנות להציג את כישוריהם ולהתמודד עם אתגרים חדשים. בנוסף לפעילות הספורטיבית, מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים מקפידה על חינוך ערכי לשחקניה. המועדון מאמין כי חשוב לחנך את השחקנים לא רק לכדורסל, אלא גם לערכים של כבוד, סולידריות, עבודת צוות ומצוינות.
הצטרפות למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים היא הזדמנות מצוינת לספורטאים צעירים להגשים את חלומותיהם ולצמוח כספורטאים וכאנשים בדגש על:

פיתוח כישורי הכדורסל: מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים מציעה תוכנית אימונים מקצועית, המבוססת על שיטות אימון מתקדמות. התוכנית מותאמת לגיל השחקנים ולרמת הכישורים שלהם, ומטרתה לפתח את כישורי הכדורסל של השחקנים בשלל מרכיבי המשחק.

ימוד שיעורי חיים חשובים: מעבר לפיתוח כישורי הכדורסל, מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים רואה חשיבות רבה גם בלמידת שיעורי חיים חשובים, כגון: עבודת צוות, אחריות, משמעת, עמידה ביעדים ועוד…

חוויה כחלק ממועדון בית"ר ירושלים: מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים היא חלק ממועדון הכדורסל המפואר של בית"ר ירושלים. השחקנים נהנים מחוויה ייחודית, הכוללת משחקים והזדמנות להתאמן במתקנים ברמה הגבוהה ביותר.

להצטרפות למועדון
אסי טיכטל – מנהל המחלקה 050-2266166

הצטרפו אלינו עוד היום, והיו חלק מהמשפחה