כל המשחקים

יש להתעדכן עם המאמנים לגבי שינויים בלוח הזמנים

יוםתאריךשעהליגהמארחתאורחתכתובת אולם
 שני01-01-202420:30נוער מחוזית ירושליםאליצור הר חברון קריהבית"ר ירושליםרמת ממרא קרית ארבע
 שלישי02-01-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמההפועל  ירושלים הר אדררח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי02-01-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםהפועל מטאור אשדוד-מבועיםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 חמישי04-01-202419:30נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםמכבי מודיעין מכביםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שני08-01-202420:00נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםאליצור מ.ב. חשמונאיםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי09-01-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהמכבי מודיעין רעותרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי09-01-202418:30קט סל א מודיעיןאליצור בית שמשבית"ר ירושליםבי"ס זבוטינסקי, הרקפת 44, בית שמש
 שלישי09-01-202419:00א דרוםהפועל באר טוביהבית"ר ירושליםביה"ס נופים, כנות
 שלישי16-01-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושליםע.ל.ה הרי ירושליםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי16-01-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםמכבי מודיעין רעותאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי16-01-202417:30קט סל ב הרי ירושליםהפועל פסגת זאב ירושלבית"ר ירושלים עצמההיכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
 שלישי16-01-202418:00א דרוםבית"ר ירושליםהפועל אילת זהראורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי16-01-202418:30קט סל א מודיעיןאליצור מודיעין  מיטבבית"ר ירושלים עצמהראובן 6 מודיעין
 ראשון21-01-202420:30נערים א מחוזית י-םאליצור הר חברון קריהבית"ר ירושליםרמת ממרא קרית ארבע
 שני22-01-202419:30נוער מחוזית ירושליםהפועל ירושלים  הפסגהבית"ר ירושליםהיכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
 שלישי23-01-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושליםהפועל ירושלים-מ.ציוןאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי23-01-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםאליצור מודיעין  מיטבאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי23-01-202418:30קט סל א מודיעיןאליצור מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהראובן 6 מודיעין
 שלישי23-01-202419:00א דרוםהפועל ירושלים פ.זאבבית"ר ירושליםהיכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
 ראשון28-01-202420:30נערים א מחוזית י-םהפועל ירושליםבית"ר ירושליםביה"ס אורט מכללה גבעת רם ירושלים
 שני29-01-202419:30נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםהפועל ירושלים סמואלאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי30-01-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושליםאסא זיו ירושליםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי30-01-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםהפועל חורב י-םאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי30-01-202417:30קט סל ב הרי ירושליםע.ל.ה הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמהדרך השלום 33 אבו גוש
 שלישי30-01-202420:30א דרוםעצמה מודיעיןבית"ר ירושליםאולם תיכון עירוני א' רח' דם המכבים מודיעין
 ראשון04-02-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםמכבי מעלה אדומים השלוםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שני05-02-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםהפועל רמות  ירושליםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי06-02-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהבית"ר ירושליםרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי06-02-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםהפועל ירושלים פ.זאבאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון11-02-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםהפועל  פ.זאב ירושליםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי13-02-202417:00קט סל ב הרי ירושליםהפועל  ירושלים הר אדרבית"ר ירושליםהפסגה 1 הר אדר
 שלישי13-02-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמההפועל ירושלים-מ.ציוןרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי13-02-202417:30קט סל א מודיעיןמכבי מודיעיןבית"ר ירושלים עצמההדרים 3, רעות, תיכון מור
 שלישי13-02-202420:30א דרוםבית"ר אשדודבית"ר ירושליםאולם ביה"ס מקיף ג' , הצוללים 3, אשדוד
 ראשון18-02-202420:30נערים א מחוזית י-םהפועל רמות  ירושליםבית"ר ירושליםאולם מתנ"ס רמות, רח' אסירי ציון י-ם
 שלישי20-02-202417:00קט סל א מודיעיןמכבי מודיעין רעותבית"ר ירושליםאולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
 שלישי20-02-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהמכבי מודיעיןרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי20-02-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםהפועל מבועים-אשדודאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 חמישי22-02-202420:00א דרוםהפועל מטה יהודהבית"ר ירושליםקיבוץ צרעה, בי"ס תיכון הרטוב
 ראשון25-02-202419:30נערים א מחוזית י-םהפועל  פ.זאב ירושליםבית"ר ירושליםהיכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
 שלישי27-02-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםמכבי מודיעיןאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי27-02-202417:00קט סל א מודיעיןהפועל חורב י-םבית"ר ירושלים עצמהבי"ס חורב, כובשי קטמון 15 ירושלים
 שלישי27-02-202417:30קט סל ב הרי ירושליםהפועל פסגת זאב ירושלבית"ר ירושליםהיכל מאוחדת רח' גל פ .זאב ירושלים
 שלישי27-02-202420:30א דרוםמכבי מודיעין רעותבית"ר ירושליםאולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
 ראשון03-03-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםהפועל ירושליםאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שני04-03-202420:00נוער מחוזית ירושליםאליצור מודיעיןבית"ר ירושליםבי"ס עירוני רח' אבני החושן 57 מודיעין
 שלישי05-03-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםאליצור מודיעיןאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי05-03-202418:30קט סל א מודיעיןאליצור בית שמשבית"ר ירושלים עצמהבי"ס זבוטינסקי, הרקפת 44, בית שמש
 שלישי05-03-202421:00א דרוםבית"ר ירושליםהפועל אשדודאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון10-03-202419:00נערים א מחוזית י-םמכבי מעלה אדומים השלוםבית"ר ירושליםחט"ב דקל וילנאי, מעלה אדומים
 שני11-03-202419:30נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםאליצור בית אלאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי12-03-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושליםבית"ר ירושלים עצמהאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי12-03-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםבית"ר אשדודאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון17-03-202419:00נערים א מחוזית י-םאליצור ג. עציון אפרתבית"ר ירושליםאורות עציון בנים, אפרת
 שני18-03-202420:30נוער מחוזית ירושליםמכבי מודיעין מכביםבית"ר ירושליםאולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
 שלישי19-03-202417:00קט סל א מודיעיןהפועל חורב י-םבית"ר ירושליםבי"ס חורב, כובשי קטמון 15 ירושלים
 שלישי19-03-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהאליצור מודיעין  מיטברח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי19-03-202420:30א דרוםהפועל אשדודבית"ר ירושליםביה"ס אורות, רח' שבט בנימין 19, אשדוד
 ראשון24-03-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםאליצור הר חברון קריהאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שני25-03-202419:30נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםאליצור בית שמשאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי26-03-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמהאסא זיו ירושליםרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי26-03-202417:30קט סל ב הרי ירושליםהפועל ירושלים-מ.ציוןבית"ר ירושליםאולם מרכז הפיס רח' היסמין 1 מבשרת ציון י"ם
 שלישי26-03-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםהפועל מטה יהודהאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון31-03-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםאליצור ג. עציון אפרתאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שני01-04-202418:30נוער מחוזית ירושליםאס"א זיו ירושליםבית"ר ירושליםמרכז קהילתי ע"ש זיו ומרקס שדרות הרצל 137
 שלישי02-04-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמההפועל חורב י-םרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי02-04-202417:30קט סל א מודיעיןמכבי מודיעיןבית"ר ירושליםהדרים 3, רעות, תיכון מור
 שלישי02-04-202420:30א דרוםהפועל מטאור אשדוד-מבועיםבית"ר ירושליםביה"ס שילה,רח' מיכאלווילי 17,אשדוד
 ראשון07-04-202420:30נערים א מחוזית י-םאליצור בית אלבית"ר ירושליםאולם מתנ"ס בית אל
 שלישי09-04-202417:00קט סל ב הרי ירושליםהפועל  ירושלים הר אדרבית"ר ירושלים עצמההפסגה 1 הר אדר
 שלישי09-04-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםהפועל באר טוביהאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון14-04-202419:30נערים א מחוזית י-םבית"ר ירושליםאליצור בית אלאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שני15-04-202419:30נוער מחוזית ירושליםאליצור מ.ב. חשמונאיםבית"ר ירושליםאולם רחוב הארבל 1 חשמונאים
 שלישי16-04-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושליםהפועל פסגת זאב ירושלאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי16-04-202420:00א דרוםהפועל אילת זהרבית"ר ירושליםאולם בגין אילת , רח' הספורטאים 1
 שלישי30-04-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםאליצור בית שמשאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי30-04-202417:00קט סל א מודיעיןמכבי מודיעין רעותבית"ר ירושלים עצמהאולם מפעל הפיס רעות תיכון מור
 שלישי30-04-202420:00א דרוםהפועל מבועים-אשדודבית"ר ירושליםאולם,ישוב קהילתי מבועים
 חמישי01-05-20240:00א דרוםהפועל באר שבע אסאבית"ר ירושליםשד' בן גוריון 11 ב"ש מרכז הספורט אונ' בן גוריון
 חמישי01-05-20240:00א דרוםבית"ר ירושליםהפועל באר שבע אסאאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 חמישי02-05-202419:30נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםהפועל ירושלים  הפסגהאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי07-05-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמההפועל פסגת זאב ירושלרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי07-05-202417:30קט סל ב הרי ירושליםע.ל.ה הרי ירושליםבית"ר ירושליםדרך השלום 33 אבו גוש
 שלישי07-05-202420:30א דרוםבית"ר ירושליםמכבי מודיעין רעותאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 חמישי16-05-202420:30נוער מחוזית ירושליםהפועל ירושלים סמואלבית"ר ירושליםביה"ס דנמרק רח' יהודה הנשיא 26 י"ם
 שלישי21-05-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהאליצור מודיעיןרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי21-05-202418:30קט סל א מודיעיןאליצור מודיעין  מיטבבית"ר ירושליםראובן 6 מודיעין
 שני27-05-202420:30נוער מחוזית ירושליםבית"ר ירושליםאליצור מודיעיןאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 שלישי28-05-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמהע.ל.ה הרי ירושליםרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי28-05-202418:00קט סל ב הרי ירושליםאסא זיו ירושליםבית"ר ירושליםמרכז קהילתי ע"ש זיו ומרקס שד' הרצל 137
 שני03-06-202420:30נוער מחוזית ירושליםאליצור בית אלבית"ר ירושליםאולם מתנ"ס בית אל
 שלישי04-06-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושליםבית"ר ירושלים עצמהאורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון09-06-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושליםהפועל  ירושלים הר אדראורט פולינסקי רח' רינגלבלום 5 קרית היובל י-ם
 ראשון09-06-202417:30קט סל ב הרי ירושליםהפועל ירושלים-מ.ציוןבית"ר ירושלים עצמהאולם מרכז הפיס רח' היסמין 1 מבשרת ציון י"ם
 שלישי18-06-202417:00קט סל א מודיעיןבית"ר ירושלים עצמהאליצור בית שמשרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב
 שלישי18-06-202418:30קט סל א מודיעיןאליצור מודיעיןבית"ר ירושליםראובן 6 מודיעין
 שלישי25-06-202417:00קט סל ב הרי ירושליםבית"ר ירושלים עצמהבית"ר ירושליםרח' התאנה 6 (מרכז פיס) גבעת זאב