טורניר שבט

בית"ר ירושלים בכדורסל
מאחדת את הילדים דרך הכדורסל בטורניר חודש שבט!

ביום חמישי האחרון, אירגנה בית"ר ירושלים מפגש מרגש בין קבוצות כדורסל צעירות מהאזור, החל מאלעד ועד גבעת זאב עם כ-70 ילדים וכ-20 מבוגרים.
האירוע, שהתקיים במסגרת פעילות בית"ר לפיתוח מחלקת הנוער בכדורסל, כלל שני משחקים מלאי התלהבות וחברות.

ילדים מכיתות א' עד ח' התמודדו זה מול זה, נהנו מהאתגר ומההזדמנות להכיר חברים חדשים מאותה אהבה משותפת – כדורסל. לאורך כל האירוע, הפגינו הילדים כבוד הדדי, אחווה וספורטיביות, תוך הדגשת הערכים החשובים עליהם חונכים בבית"ר.

במשחק הראשון, ילדי כיתות א'-ד' סיפקו משחק צמוד ומרתק, שהסתיים בניצחון קבוצת אלעד בזכות משחק קבוצתי מרשים. טל לוי, שחקן אלעד, בלט הן ברמה המקצועית והן ברמה החברתית.

המשחק השני היה שונה באופיו. קבוצת הקטסל א' של גבעת זאב, המתאמנת מספר פעמים בשבוע ומתחרה בליגה אזורית, התמודדה מול בית הספר לכדורסל של בית"ר ירושלים באלעד, המורכבת מכתות ה'-ח'. בגלל פער הרמות, שני שחקנים מובילים מגבעת זאב התנדבו להצטרף לקבוצת אלעד, תוך הפגנת ספורטיביות וחברות. כתוצאה מכך, המשחק הפך צמוד ומרתק.

בין המצטיינים במשחק השני ניתן למנות את יהב תורג'מן ואלעד חמווי מגבעת זאב, שתרמו רבות לקבוצת אלעד, וכן את יונתן ביטון מאלעד, שהפגין מנהיגות ויכולת להוביל את קבוצתו גם ברגעים קשים.

בסיום הערב, לא היה ניתן לפספס את החיוכים על פניהם של כל המשתתפים. תחושת חיבור וחברות שררה בין גדולים לקטנים, והיה ברור שזהו רק הצעד הראשון בדרך לעוד מפגשים מרגשים ומהנים.

בית"ר ירושלים גאה להמשיך ולפעול למען קהילת הילדים והנוער, תוך קידום ערכים של ספורטיביות, חברות וכבוד הדדי.
תודה לרון ולאסי על היוזמה, הארגון והביצוע המוצלח

י א ל ל ה  ב י ת " ר