ארכיון

מסכמים שנה מוצלחת במחלקת הנוער מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים ממשיכה להתפתח, התוצאות מגיעות גם בתור נצחונות – 22,05,2015 – 11:56

כבכל שנה מיד לאחר סיום העונה הגיע הזמן לסכם את פעילות מחלקת הנוער. השנה המשיכה מחלקת הנוער לגדול, ובנוסף לקבוצות הקטסל והילדים שהיו קיימות בשנתיים הראשונות, הוקמה קבוצת נערים וקבוצת בי"ס לכדורסל אשר ממנה צפויים לעלות ילדים צעירים לקבוצות הליגה.
מחלקת הנוער אותה מנהל אסי טיכטל, שגם אימן בשלש השנים האחרונות את כל הקבוצות, שמה לה למטרה לפתח את שחקני המחלקה ולהכשירם לקבוצת הבוגרים. הקו אותו מנחה טיכטל בגילאים הצעירים הוא עבודה על יכולת וטכניקה אישית, גם על חשבון תוצאות במשחקים.  "בגילאים הצעירים חשוב לתת לכולם לשחק, לתת לשחקנים חופש פעולה שיגרום להם להפעיל את הראש" אומר טיכטל, "אם שחקנים בקבוצת הילדים ישפרו את היכולת האישית וירשמו כמה נצחונות פחות בעונה, זה עדיף על התוצאה ההפוכה, ככה הם מגיעים בשלים יותר לנערים ולנוער." כמובן שככל שעולים בגיל כך עולה חשיבות הנצחונות.

קבוצת הנערים

העונה הייתה עונתה הראשונה של קבוצת הנערים (כיתות ט'-י'). הקבוצה סיימה את העונה במקום החמישי והשתתפה בפלייאוף העליון. השחקנים בשנתון הבוגר יותר בקבוצה ימשיכו בעונה הבאה לקבוצת הנוער שתפתח, השחקנים הצעירים ישארו לעונה נוספת בקבוצת הנערים. חלק מהשחקנים שישחקו בעונה הבאה בקבוצת הנוער יתאמנו יחד עם קבוצת הבוגרים.

קבוצת הילדים

לרוב שחקני הקבוצה זו הייתה עונה שניה בילדים (כיתות ז'-ח'). הקבוצה סיימה את העונה במרכז הטבלה במקום השמיני, עם 11 נצחונות  (שיא מעודון) שחקני השנתון הבוגר יעלו בעונה הבאה לקבוצת הנערים ואילו שחקני השתון הצעיר ימשיכו לעונה נוספת בקבוצת הילדים. שחני הקבוצה הראו במהלך העונה ניצוצות ממה שצפוי בשנים הבאות
 

קבוצת הקט-סל

קבוצת הקט-סל (כיתות ד'-ו') סיימה את העונה במקום השישי, עם ניצחון אחד. שחקני השנתון הבוגר יעלו בעונה הבאה לקבוצת הילדים ויחלו לשחק כדורסל 5X5 על סל גבוה, בניגוד לליגת הקטסל בה שיחקו 4X4 על סל נמוך. שחקני השנתונים הנמוכים ישארו לעונה נסופת בקטסל, וינסו להוביל את הקבוצה להישגים נוספים.

בי"ס לכדורסל

השנה הוקמה קבוצת בי"ס לכדורסל בה התאמנו ילדים בכיתות א'-ג', בי"ס לכדורסל הוקם במטרה להכשיר את השחקנים הצעירירם לקבוצות הליגה.
בעונה הבאה מחלקת הנוער צפויה להגדיל את מספר הקבוצות, תקום קבוצת נוער שחלק משחקני הקבוצה יתאמנו יחד עם קבוצת הבוגרים. בנוסף יוקמו סניפים נוספים של ב"ס לכדורסל.
ילדים המעוניינים להצטרף  למחלקת הנוער יוכלו להגיכ ליום הפתוח שיתקיים ביום שני ה01/06/15.
החלוקה תהיה לפי כיתות בשנת הלימודים הבאה
16:00 קטסל (ד'-ו')
17:15 ילדים (ז'-ח')
18:30 נערים (ט'-י')
19:45 נוער (יא'-יב')
המבחנים יערכו באולם פולינסקי: רח' רינגלבלום 5/קוסטה ריקה 127.
לפרטים נוספים ::
טל': 050-2266166, 052-3568333
דוא"ל: beitar02basket@gmail.com

הסיכום הויזואלי של הדרבי נגד הפועל מרכז צפו בכל הסרטונים מהדרבי נגד הפועל מרכז. התקציר המלא, וחמשת המהלכים של המשחק אתר ישראל ספורט ישדר את משחקי הקבוצה בעונה הקרובה המשחקים יועברו בשידור חי אונליין באתר האינטרט ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט

האתר הרשמי 09,05,2017 – 23:03

אתר "ישראל ספורט" ישדר את משחקיה של בית"ר ירושלים בכדורסל. המשחקים יועברו בשידור חי אונליין באתר האינטרט ובדף הפייסבוק של "ישראל ספורט".  הקבוצה תשחק בעונה הקרובה בליגה ב' וזה כשלעצמו הופך את ההסכם לחסר תקדים.  בשבוע שעבר פרסמה הנהלת הקבוצה כי לאחר מאבק של שנים קיבלה מעיריית ירושלים  סוף כל סוף אולם ביתי, וזאת לאחר שנים בה סבלה האגודה ממחסור בשעות אולם.
הנהלת הקבוצה הכריזה כי בכוונתה לשוב בתוך שנתיים לליגה ארצית, ובשבועות האחרונים בונה הצוות המקצועי סגל שיוכל לרוץ שלשל שנים ולהצעיד את הקבוצה בחזרה ללייגה ארצית.

אדי חליאבין, עורך ראשי אתר ישראל ספורט : "אנחנו שמחים לשתף פעולה עם מועדון הכדורסל בית"ר ירושלים, שמהווה נדבך נוסף בהרחבת הפעילות של אתר ישראל ספורט isport.co.il במטרה לפנות לקהלים רבים ככל האפשר ולתת במה גם למי שלא מקבל לרוב את הייצוג ההולם בתקשורת"

גבי גפן יו"ר בית"ר ירושלים: "בית"ר ירושלים הוא מועדון כדורסל גדול, ומקומו בקדמת הבמה של הכדורסל הישראלי, לאחר שנים בהן לא יכלנו לפעול כמו כל אגודה נורמלית, כעת הגיעה השעה לקחת ולהצעיד את בית"ר ירושלים לטופ. לבית"ר ירושלים יש אוהדים רבים בכל מקום בארץ שצמאים גם לקבוצת כדורסל, בעזרת השידורים ב'ישראל ספורט' נוכל להגיע אל כולם"

צביקה שרף בערב הסיום של מחלקת הנוער מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות נושאות פרסים והרצאה של צביקה שרף האתר הרשמי 20,06,2017 – 15:33

ביום רביעי שעבר התקיים ערב הסיום של מחלקת הנוער. ערב הסיום החל בתחרויות נושאות פרסים שכללו תחרות קליעות עונשין ותחרות 2BALL, ולילדי קבוצת הקטסל ובתי הספר לכדורסל תחרות שליטה בכדור.
לאחר התחרויות התיישבו השחקנים וההורים שנכחו בארוע לשמוע הרצאה של צביק שרף, מאמן נבחרת ישראל לשעבר. צביקה שרף הרצה על מצויינות בספורט, ודיבר על אורח החיים של ספורטאי. שרף דיבר על החשיבות של המסגרת הקבוצתית לחיים. על הדרך ועל ההשקעה של השחקנים הצעירים עד להפיכתם לשחקני בוגרים. צביקה ציין שכדי להגיע לרמות הגבוהות צריך לעבוד ביסודיות, לדעת להתמודד עם האתגרים הרבים בדרך.

בסיום ההרצאה התקיים טקס חלוקת תעודות ופרסים לשחקנים המצטיינים של הערב. את התעודות והפרסים העניקו יו"ר הקבוצה גבי גפן, המנהל המקצועי אסי טיכטל, המאמן טל אדרעי, ואורח הכבוד צביקה שרף

אסי טיכטל: " בכל שנה אנחנו מקיימים ארוע סיום, ובכל שנה אנחנו רואים כיצד המחלקה גדלה ומשתפרת. הארוע היה מוצלח. התחרויות התנהלו בצורה ספורטיבית, וההרצאה של צביקה השפיעה רבות על הילדים שלמדו דברים חדשים"

בית"ר ירושלים למען הקהילה בית"ר ירושלים בכדורסל זכתה השבוע באות "תרומה לקהילה" של מרכז הספורט "עצמה" האתר הרשמי 02,02,2018 – 11:19

בטקס שהתקיים ביום שלישי ברעננה בהנחיית ליאור סושרד, קיבלו ראשי המועדון מהבירה את "אות התרומה לקהילה" של מרכז "עצמה".
המועדון מהבירה קיבל את הפרס בין היתר בזכות מלגות לילדים נזקקים שמשחקים במחלקת הנוער, ועל פעילות שוטפת שעוסקים אנשיה לטובת הקהילה.
מנכ"ל הקבוצה יעקב כהן: "כל קבוצת כדורסל צריכה לפעול בראש ובראשונה  למען הקהילה וכך בית"ר ירושלים פועלת"
יו"ר הקבוצה גבי גפן: "בית"ר ירושלים קמה כדי לעזור לילדי ירושלים, לאורך השנים לא מנענו אף לא מילד אחד  להשתתף בשל בעיות כלכליות".

המנהל המקצועי אסי טיכטל: "אנו מודים למרכז עצמה על קבלת הפרס, אבל הפרס הגדול הוא העזרה שאנו נותנים לתושבי ירושלים, בכל שנה אנו מקבלים לא מעט פניות לעזרה, ואנו מוצאים את הדרך לתת מלגות למי שזקוק להן" נשיא הכבוד- מרדכי שלו: "אני גאה להיות חלק ממעודון ספורט ששם לעצמו כמטרה לתרום לקהילה כמו מועודון בית"ר ירושלים בכדורסל"
יו"ר מרכז, עצמה איתן ברק, ברך את הספורטאים :  "הנהלת עצמה מברכת את הספורטאים והקבוצות על ההישגים המרשימים שלהם לאורך השנה האחרונה. מרכז עצמה ימשיך בסיוע למועדונים, קבוצות ,ספורטאים ומאמנים באמצעות מלגות וקרנות ייעודיות. בשמי ובשם חבריי להנהלה אנו רוצים לאחל ולקוות לעוד 30 שנה של עשייה ספורטיבית ענפה ומלאת הישגיים"

תמונות מערב הסיום של מחלקת הנוער

רובי בלינקו ומשה ליאון היו אורחי כבוד בערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות קליעה וחלוקת תעודות למצטיינים האתר הרשמי 08,06,2015 – 01:17

אמש התקיים ערב הסיום של מחלקת הנוער באולם פולינסקי. בתחילת הערב שהופק ע"י מנהל מחלקת הנוער אסי טיכטל, התקיימו תחרויות קליעה נושאות פרסים. ובמוקד הארוע הגיע המאמן רובי בלינקו להרצות בפני השחקנים על מצויינות והדרך להצלחה. לפני ההרצאה כיבד את הטקס חבר מועצת העיר משה ליאון ונאם בפני השחקנים על חשיבות הספורט ללעיר, והבטיח לעזור לקבוצה בכל מה שיידרש כדי שהקבוצה תוכל לפעול, ועל מנת שכל ילדי העיר יוכלו לקחת חלק בפעילות החשובה. "התכנסנו כאן היום – לחגוג את מסיבת סיום העונה של מחלקת הנוער בבית"ר ירושלים. אין ספק שיום זה הוא יום מיוחד עבור השחקנים והספורט הירושלמי שאתם דור העתיד שלו.
בחודשים האחרונים עמותת בית"ר ירושלים בכדורסל עומדת בפני לא מעט קשיים הן כלכליים והן פיזיים. נפגשתי עם גבי גפן יו"ר ביתר ירושלים בכדורסל שנלחם למען הקבוצה והשחקנים.
כולי תקווה שנצליח בעבודה משותפת להביא לכך שעיריית ירושלים, תכיר באולם זה בתיכון פולינסקי כאולם הבית של בית"ר ירושלים בכדורסל.
ולדאוג לכל השחקנים והנערים, גם אלו שידם אינה משגת את האפשרות לשחק כדורסל, ע"י פעילותו של גבי גפן שעומל כדי להשיג כמה שיותר מלגות עבור הילדים והנוער ובכך לחזק את הפעילות הספורטיבית בשכונות.
כנציג הציבור בעיריית ירושלים אני מתחייב להביא בפני המועצה וראש העיר את הבעיות ולנסות לפעול בנושאים אלו,כדי שבית"ר ירושלים בכדורסל וקבוצות הנוער ימשיכו להיות נס ודגל ודוגמת מופת לקבוצות הנוער של בירת ישראל – בפעילותם לחיבור בין הספורט והתושבים בין כלל האוכלוסיות בעיר."

כאמור בלינקו, יו"ר ארגון המאמנים, וממקימי האקדמיה לכדורסל בוינגייט, ומאמן בליגת העל לשעבר. הרצה לשחקנים על מצויינות והדרך להצלחה. רובי סיפר על הרקע שלו בכדורסל , והסביר לשחקנים כיצד צריך להתאמן כדי להגיע לרמות הגבוהות. לאחר ההרצאה חולקו תעודות ופרסים לשחקנים שניצחו בתחרויות.