בית"ר ירושלים

בוחרים סמל חדש
האוהדים מצביעים לסמל החדש של המועדון
האתר הרשמי 16,04,2020 - 14:31
חנות הקבוצה הרשמית

כמו כל קבוצות הספורט בארץ, גם מועדון הכדורסל של בית"ר ירושלים נמצא בפגרת קורונה כפויה, ולא ברור אם ישובו לפעילות העונה. במועדון מהבירה החלו בכל מקרה בהכנות לעונה הבאה, ובערב החג (שביעי של פסח) יצא בקמפיין להחלפת סמל המועדון.
בתוך שעות ספורות, הגיע הפוסט לחשיפה של עשרות אלפי גולשים ברשתות החברתיות, שהצביעו בתגובות ובליקיים.
הסיבה להחלפת הסמל הותיק נובעת מכך שראשי המועדון רצו סמל חדשני יותר שבו שם הקבוצה יהיה קריא, ויראו את סמלי המועדון ( מנורה, אריה) בבירור.
הנהלת הקבוצה פנתה למעצב הגראפי עודד סרנגה והוא הציע להם מספר דוגמאות. המועדון החליט לשתף את אוהדי הקבוצה, ולהעמיד את שלושת ההצעות לבחירה. המועדון פרסם שיחלק חולצות של המועדון לחלק מהמצביעים.
שני הסמלים הראשונים מורכבים מאריה שואג וכדורסל, הם מסמלים חדשנות, ומזכירים להרבה אוהדים סמלים של מועדונים אמריקאיים מהNBA וליגת המכללות.
בין התגובות שמצדדות בסמל מספר 2: "יש בו את כל המכלול העוצמה החדשנות והקראטיביות שלוגו צריך בעשור הנוכחי( גם מסורת עוברת שינויים ושיפוצים בהתאם לרוח התקופה)
וזה לגטימי ואף מתבקש"

הסמל השלישי מסמל יותר רשמיות וצניעות, סמלי המועדון ( מנורה- בית"ר, אריה- ירושלים) ברורים וסולידיים יותר.
על הסמל השלישי שכרגע מוביל בפער גדול בהצבעות נכתב "הכי יפה סולידי ומקצועי", "ראה ממש ממש טוב.
מתאים לרוח של הקבוצה שבאים תמיד בצנוע.
והוא גם נראה ממש רשמי למשחקים."גבי גפן: " אחרי 8 שנים ראינו צורך בשינוי הסמל, להתאים אותו לשנת 2020, מכיוון שחשובה לנו דעת הקהל העמדנו את הדוגמאות שקיבלנו לבחירת האוהדים. שאפו לאוהדים על שיתוף הפעולה"
 
נשיא הקבוצה מרדכי שלו: "החלפת הסמל היא חלק ממיתוג מחדש של המועדון. הקורונה עצרה את הפעילות, אנו ממתינים להחלטות משרד הבריאות, משרד הספורט ואיגוד הכדורסל בנוגע להמשך הפעילות בעונה זו. אנחנו בכל מקרה החלנו להערך לעונה הבאה. והחלפת הסמל והמיתוג זה צעד ראשון"

 
לחדשות נוספות:

מחנה כדורסל- חנוכה 2017 של בית"ר ירושלים
נותר שבוע להרשמה המוקדמת למחנה חנוכה

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה
הצוות המקצועי בראשותו של מאמן הקבוצה גבי גפן החל בבניית הסגל

בית"ר ירושלים הביסה את הרי יהודה 68-47
ניצחון קל לבית"ר שבוע לפני משחק העונה נגד מבשרת

מ0 ל109 ב 40 דקות
בית"ר ניצחה את הפועל אשכול 109-85 ושומרת על המקום השניPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל