בית"ר ירושלים

בוחרים סמל חדש
האוהדים מצביעים לסמל החדש של המועדון
האתר הרשמי 16,04,2020 - 14:31
חנות הקבוצה הרשמית

כמו כל קבוצות הספורט בארץ, גם מועדון הכדורסל של בית"ר ירושלים נמצא בפגרת קורונה כפויה, ולא ברור אם ישובו לפעילות העונה. במועדון מהבירה החלו בכל מקרה בהכנות לעונה הבאה, ובערב החג (שביעי של פסח) יצא בקמפיין להחלפת סמל המועדון.
בתוך שעות ספורות, הגיע הפוסט לחשיפה של עשרות אלפי גולשים ברשתות החברתיות, שהצביעו בתגובות ובליקיים.
הסיבה להחלפת הסמל הותיק נובעת מכך שראשי המועדון רצו סמל חדשני יותר שבו שם הקבוצה יהיה קריא, ויראו את סמלי המועדון ( מנורה, אריה) בבירור.
הנהלת הקבוצה פנתה למעצב הגראפי עודד סרנגה והוא הציע להם מספר דוגמאות. המועדון החליט לשתף את אוהדי הקבוצה, ולהעמיד את שלושת ההצעות לבחירה. המועדון פרסם שיחלק חולצות של המועדון לחלק מהמצביעים.
שני הסמלים הראשונים מורכבים מאריה שואג וכדורסל, הם מסמלים חדשנות, ומזכירים להרבה אוהדים סמלים של מועדונים אמריקאיים מהNBA וליגת המכללות.
בין התגובות שמצדדות בסמל מספר 2: "יש בו את כל המכלול העוצמה החדשנות והקראטיביות שלוגו צריך בעשור הנוכחי( גם מסורת עוברת שינויים ושיפוצים בהתאם לרוח התקופה)
וזה לגטימי ואף מתבקש"

הסמל השלישי מסמל יותר רשמיות וצניעות, סמלי המועדון ( מנורה- בית"ר, אריה- ירושלים) ברורים וסולידיים יותר.
על הסמל השלישי שכרגע מוביל בפער גדול בהצבעות נכתב "הכי יפה סולידי ומקצועי", "ראה ממש ממש טוב.
מתאים לרוח של הקבוצה שבאים תמיד בצנוע.
והוא גם נראה ממש רשמי למשחקים."גבי גפן: " אחרי 8 שנים ראינו צורך בשינוי הסמל, להתאים אותו לשנת 2020, מכיוון שחשובה לנו דעת הקהל העמדנו את הדוגמאות שקיבלנו לבחירת האוהדים. שאפו לאוהדים על שיתוף הפעולה"
 
נשיא הקבוצה מרדכי שלו: "החלפת הסמל היא חלק ממיתוג מחדש של המועדון. הקורונה עצרה את הפעילות, אנו ממתינים להחלטות משרד הבריאות, משרד הספורט ואיגוד הכדורסל בנוגע להמשך הפעילות בעונה זו. אנחנו בכל מקרה החלנו להערך לעונה הבאה. והחלפת הסמל והמיתוג זה צעד ראשון"

 
לחדשות נוספות:

תמונות מערב הסיום של מחלקת הנוער
רובי בלינקו ומשה ליאון היו אורחי כבוד בערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות קליעה וחלוקת תעודות למצטיינים

מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער 2016
אלי רבי הרצה לשחקני מחלקת הנוער על מצויינות בספורט. תחרויות ותעודות למצטיינים

מחנה כדורסל חנוכה 2016 יוצא לדרך
ההרשמה המוקדמת למחנה חנוכה 2016 תסתיים ביום שישי 16/12

חוזרים למסלול הנצחונות
בית"ר ירושלים התפוצצה על מטה יהודה עם 70-43 מוחץPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל