בית"ר ירושלים

ניצחון בדרבי- עולים שלב בגביע
שבוע לפני פתיחת הליגה ניצחון במשחק הרשמי הראשון
האתר הרשמי 24,10,2019 - 19:21
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים בכדורסל רשמה אמש ניצחון רשמי ראשון העונה במשחק הגביע מול אליצור ירושלים.
הצהובים שחורים חזרו מפיגור 5 במחצית וניצחו 77-67 את אליצור.

השחקנים צהלו בסיום המשחק, אבל בצוות המקצועי הביעו דאגות מכך שהקבוצה לא נראתה טוב במחצית הראשונה.חוסר ריכוז של הבית"רים בשני צידי המגרש אפשרו למארחת לעלות ליתרון 7-0 בפתיחה ולשמור עליו לאורך כל המחצית הראשונה. שחקנים רבים בבית"ר נראו כאילו הם בעיצומה של פגרת הקיץ, עם החטאות רבות מתחת לסלים והגנה נרפית שאפשרה שלשות קלות לשחקנים בלבן.
בצוות המקצועי אהבו את צורת המשחק ברבע השלישי בו בית"ר שמרה חזק, והשחקנים הרבו לחדור עד הטבעת. השחורים עלו למחצית בטירוף ועם ריצת 10-0 הפכו את התוצאה.  שחקני בית"ר המשיכו לשלוט במשחק, ולולא החטאות ליי אפים ההםרש היה מגיע ל-20. הבית"רים המשיכו לשמור על יתרון שנע בין 6-12 עד לסיום המשחק שנגמר בתוצאה 77-67.

קפטן הקבוצה רותם שמואלי: "
"לא שיחקנו מדהים, משחק ראשון של עונה בדרך כלל נראה ככה. הייתה התלהבות והתרגשות רבה, זה השפיע עלינו לרעה, ואנחנו עדיין לא בכושר שאנחנו רוצים להיות בו.עדיין, התחלנו את העונה טוב, והיה כיף גדול."
מאמן הקבוצה גבי גפן: "אני שמח שניצחנו ועלינו שלב בגביע, אבל אסור לנו להכנס לבורות במשחקים כמו שהיה במחצית הראשונה. זה נכון שיש לנו סגל רחב מאד, אבל בסופו של דבר ישחקו רק השחקנים שיוכיחו את עצמם על המגרש, כל שחקן צריך לקחת את הדקות שלו על המגרש ולהוכיח שמגיע לו יותר. מי שמכיר אותי יודע שאם יש שחקנים שמוכיחים את עצמם במהלך העונה הם יזכו לאשראי גדול יותר, לא משנה אם הם שחקנים בני 30 או שחקני נוער.
בשבוע הבא פותחים את הליגה, נצטרך לבוא יותר מרוכזים, אף משחק לא הולך להיות קל העונה."

 
לחדשות נוספות:

בית"ר ירושלים סיימה את העונה במקום השני
הקבוצה סיימה את העונה במקום השני, והחלה בהכנות לעונה הבאה

תמונות מערב הסיום של מחלקת הנוער
רובי בלינקו ומשה ליאון היו אורחי כבוד בערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות קליעה וחלוקת תעודות למצטיינים

פותחים את האימונים
בעוד שבועיים תפתח הקבוצה את האימונים הרשמיים

בית"ר ירושלים למען הקהילה
בית"ר ירושלים בכדורסל זכתה השבוע באות "תרומה לקהילה" של מרכז הספורט "עצמה"Powered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל