בית"ר ירושלים

עושים בית ספר
קבוצות בתי הספר לכדורסל קיימו משחקי ידידות
האתר הרשמי 18,02,2019 - 17:19
חנות הקבוצה הרשמית

בחודש האחרון החלו קבוצות בתי הספר לכדורסל של בית"ר ירושלים בסניפים השנים לקיים משחקי ידידות.
המשחקים שתקיימו עד כה היו בין קבוצות של ילדים בגילאי א'-ג'. לרוב הילדים היה זה המשחק הראשון בקריירה, וההתרגשות הייתה ניכרת בקרב כל השחקנים.
בגילאים אלה שמים פחות דגש על התוצאה אלא אנו בבית"ר ירושלים שמים דגש על קבוצתיות ולימוד יסודות. בגילאים הצעירים הילדים טרם התחילו להתפתח מבחינה מוטורית, ולעתים ילדים שמתקשים לכדרר או לקלוע בכיל 7, יהפכו לשחקנים המובילים בגילאים מאוחרים יותר. לכן חשוב לנו להקנות לילדים את הערכים החשובים של עבודת צוות.

שחקני כדורסל גם ברמות הגבוהות כגון בNBA ממשיכים להתאמן ולשפר את היכולות שלהם, לכן גם בגילאים הצעירים המאמנים של בית"ר ירושלים מלמדים את הילדים את היסודות הבסיסיים של הכדורסל- מסירות, כדורר, צעד וחצי, קליעה, כשלכל שחקן מותאמת תוכנית אימון משלו, ובכל קבוצה עובדים לפי הרמה של אותה הקבוצה.

רוב המשחקים של בתי הספר לכדורסל מתקיימים באולם פולינסקי- שם גם מתקיימת הפעילות של הסניף המרכזי של בית הספר לכדורסל בימי שני בשעה 18:00


אסי טיכטל המנהל המקצועי: "כיף לראות את התשוקה של הילדים הצעירים, שמגיעים בהתרגשות למשחקים הראשונים. במשחקים אלה אנחנו מציבים לילדים מטרה לשחק בהגינות ובספורטיביות, אכן במשחקים שהתקיימו לאל נרשמה אפילו תקרית משמעתית אחת. הידלים מבינים שלפני הכל חשב להיות בני אדם ולכבד אחד את השני. בהמשך הדרך נתחיל גם לדרוש מהם להגיע להישגים מקצועיים"

להצטרפות: 050-2266166, 052-3568333
לחדשות נוספות:

בית"ר ירושלים למען הקהילה
בית"ר ירושלים בכדורסל זכתה השבוע באות "תרומה לקהילה" של מרכז הספורט "עצמה"

ביי ביי ליגה ב. שלום ליגה א
ניצחון 60-46 במחזור האחרון על מטה יהודה. החלו ההכנות לעונה הבאה

הסיכום הויזואלי של הדרבי נגד הפועל מרכז
צפו בכל הסרטונים מהדרבי נגד הפועל מרכז. התקציר המלא, וחמשת המהלכים של המשחק

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה
הצוות המקצועי החל לגב ש את הסגל לעונה הבאה ובחודש הקרוב יבחנו שחקנים מועמדיםPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל