בית"ר ירושלים

בית"ר עולה
ניצחון גדול על הרי יהודה מבטיח את עליית הליגה. במחזור הבא- משחק ההכתרה
האתר הרשמי 29,03,2018 - 15:41
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הביסה אמש (רביעי) את הפועל הרי יהודה 88-60 והיא מבטיחה המקום הראשון בליגה שני מחזורים לסיום העונה. בבית"ר יחלו בימים הקרובים בשיווק הכרטיסים למשחק ההכתברה שיתקיים במחזור הבא מול אליצור ירושלים. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר עלתה בחמישיה עם איסי מושכל, שטרית, אברמובסקי, דניאל ובוים.

בתוך 5 שניות מהפתיחה הרי יהודה קלעו שלשה ראשונה ועלו ל3-0. דניאל הגיב בשלשה משלו, והתחיל את הריצה הבית"רית. במצב של 7-6 לבית"ר נעשתה עבירה על איסי מושכל, מושכל נפצע במהלך ונאלץ להתחלף ובמקומו נכנס אחיו ביני שקלע במקומו שתי קליעות מהקו. הסנטר הבית"רי אליעד בוים הבמשחקו האחרון בעונה במדי בית"ר קלע שלשה. המארחים המשיכו לצלוף מ-3 וצמצמו את התוצאה ל14-9בית"ר.  אבל אז השחקנים בשחור פתחו בבליץ המפורסם, ביני מושכל הוסיף שלשלה, אחיו איסי חזר לשחק והוסיף שתי קליעות עונשין ברבע. 26-15 לבית"ר בסוף הרבע הראשון
ברבע השני הבית"רים הציגו כדורסל חלש, והתקשו למצוא את הסל, כשהם קולעים 11 נקודות בלבד. 37-29 לבית"ר במחצית.
את המחצית השניה פתחו האורחים בטירוף הבית"רים לחצו בהגנה, אברמובסקי ולוי הטיסו את הכדורים קדימה  ובית"ר המשיכה להעלות את ההפרש.  63-45  לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
לרבע האחרון עלו השחקנים בשחור כדי לסגור את המשחק מהר, ובריצת 13-2 העלו את ההפרש ל31. הרי יהודה התעוררו וצמצמו מעט את ההפרש, אבל תורג'מן ואברהמי המשיכו גם ברבע הזה להחזיר את הפער לאזור ה30. 88-60 לבית"ר בסיום.

בסיום המשחק נפרדו השחקנים מסנטר הקבוצה אליעד בוים שזהו משחקו האחרון לעונה. השחקן ישוב בחודש אוגוסט לפתיחת האימונים של העונה הבאה.
לאחר שהשחקנים התפזרו לביתם התקבלה הודעה על הפסדה המפתיע של הפועל י-ם מבשרת לאליצור ירושלים. ההפסד של מבשרת מבטיח למעשה את המקום הראשון עבור בית"ר ואת העלייה לליגה א' גם אם תפסיד בשני המשחקים שנותרו עד לסיום העונה.
בבית"ר יחלו בימים הקרובים להתכונן למשחק ההכתרה שיתקיים במזחור הבא מול אליצור ירושלים בבית.
גבי גפן, מאמן הקבוצה: ".היום שיחקנו כדורסל התקפי מצויין. אנחנו נמשיך לשחק כדורסל איכותי עד לסיום העונה. אני שמח שהניצחון היום הבטיח את האליפות של הליגה'. כל הכבוד לשחקנים ששיחקו לאורך כל העונה כדורסל יפה, נלחמו והראו נחישות. נתכונן למשחק הבא תהיה חגיגה עם הקהל."
לחדשות נוספות:

מחנה כדורסל- חנוכה 2017 של בית"ר ירושלים
נותר שבוע להרשמה המוקדמת למחנה חנוכה

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה
הצוות המקצועי החל לגב ש את הסגל לעונה הבאה ובחודש הקרוב יבחנו שחקנים מועמדים

ירושלים ניצחה באשכול ועלתה למקום הראשון
בית"ר ירושלים ניצחה את אשכול 69-57 ועלתה למקום הראשון בליגה א דרום

באים ליום הפתוח של בית"ר ירושלים
בית"ר ירושלים בכדורסל מזמינה אותך לבוא ליום הפתוח של מחלקת הנוערPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל