בית"ר ירושלים

נצחון נוסף, נשארו עוד שלושה
ניצחון חשוב על גבעת זאב שומר את הקבוצה במקום הראשון
האתר הרשמי 22,03,2018 - 15:24
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הביסה אמש (רביעי) את אליצור ג. זאב 68-33 והיא שומרת על המקום הראשון בליגה. נותרו עוד שלושה מחזורים עד לסיום העונה, במידה ותנצח בשניים מתוך שלושת המשחקים תעלה ליגה. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

.  בית"ר עלתה בחמישיה עם איסי מושכל, שטרית, אברמובסקי, דניאל ובוים.
.
בית"ר פתחה את המשחק מפוזר, ואפשרה לאורחים לעלות ליתרון  6-2. ארבע דקות מהפתיחה הבית"רים התעוררו עם ריצת 14-2 מכאן המשחק נשאר בשליטה בית"רית עד לסיומו. ב18-11 לבית"ר בסוף הרבע הראשון
את הרבע השני פתחו הצהובים כמו שסיימו את הרבע הקודם והמשיכו ללחוץ על הדוושה, כשהם שולטים בקצב המשחק, ובכל הזדמנות רצו להתקפות מתפרצות, וודחפו כדורים פנימה בכל סט גיים. 33-18 לבית"ר במחצית.
בית"ר המשיכה את המומנטום גם ברבע השלישי במיוחד עם הגנה הרמטית ששמרה את האורחים על 6 נקודות בלבד ברבע.  50-24  לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
הרבע האחרון היה המשך של שני הרבעים הקודמים, בית"ר שלטה במשחק והמשיכה להגדיל את הפער. 68-33 לבית"ר בסיום.

גבי גפן, מאמן הקבוצה: ".שוב עלינו שאננים בפתיחת המשחק, ואסור שזה יקרה יותר. נשארו לנו שלשוה משחקים בהם נצטרך לשמור על קור רוח, ולשחק טוב מהפתיחה.  היום לחצנו ולא אפשרנו לג. זאב לחזור למשחק אני מקווה שזה ימשך גם במשחקים שנותרו"
לחדשות נוספות:

מחלקת הנוער פותחת את האימונים
מחלקת הנוער פותחת את האימונים. ההרשמה בעיצומה

בשבוע הבא תפתח מחלקת הנוער של את האימונים
קבוצות הליגה של בית"ר ירושלים יפתחו בשבוע הבא את האימונים. כל הפרטים בכתבה

החלה ההרשמה למחנה קיץ 2018
מחנה קיץ 2018- מחנה כדורסל מקצועי לשיפור יכולות אישיות

האחים בלול ישתפו פעולה בשורות בית"ר ירושלים
התאומים ששיחקו בעהר בליגת העל ונבחרת ישראל סייעו לקבוצה בניצחון 85-53 על הפועל אשדודPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל