בית"ר ירושלים

נצחון נוסף, נשארו עוד שלושה
ניצחון חשוב על גבעת זאב שומר את הקבוצה במקום הראשון
האתר הרשמי 22,03,2018 - 15:24
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הביסה אמש (רביעי) את אליצור ג. זאב 68-33 והיא שומרת על המקום הראשון בליגה. נותרו עוד שלושה מחזורים עד לסיום העונה, במידה ותנצח בשניים מתוך שלושת המשחקים תעלה ליגה. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

.  בית"ר עלתה בחמישיה עם איסי מושכל, שטרית, אברמובסקי, דניאל ובוים.
.
בית"ר פתחה את המשחק מפוזר, ואפשרה לאורחים לעלות ליתרון  6-2. ארבע דקות מהפתיחה הבית"רים התעוררו עם ריצת 14-2 מכאן המשחק נשאר בשליטה בית"רית עד לסיומו. ב18-11 לבית"ר בסוף הרבע הראשון
את הרבע השני פתחו הצהובים כמו שסיימו את הרבע הקודם והמשיכו ללחוץ על הדוושה, כשהם שולטים בקצב המשחק, ובכל הזדמנות רצו להתקפות מתפרצות, וודחפו כדורים פנימה בכל סט גיים. 33-18 לבית"ר במחצית.
בית"ר המשיכה את המומנטום גם ברבע השלישי במיוחד עם הגנה הרמטית ששמרה את האורחים על 6 נקודות בלבד ברבע.  50-24  לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
הרבע האחרון היה המשך של שני הרבעים הקודמים, בית"ר שלטה במשחק והמשיכה להגדיל את הפער. 68-33 לבית"ר בסיום.

גבי גפן, מאמן הקבוצה: ".שוב עלינו שאננים בפתיחת המשחק, ואסור שזה יקרה יותר. נשארו לנו שלשוה משחקים בהם נצטרך לשמור על קור רוח, ולשחק טוב מהפתיחה.  היום לחצנו ולא אפשרנו לג. זאב לחזור למשחק אני מקווה שזה ימשך גם במשחקים שנותרו"
לחדשות נוספות:

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לקבוצה
הצוות המקצועי החל בבניית הסגל. בשבועות הקרובים יבחנו מועמדים חדשים לסגל של עונת 2016-17

בית"ר ירושלים תפגוש מחר את הפועל הרי יהודה לדרבי חם
הקבוצה מתכוננת למשחק הדרבי נגד הפועל הרי יהודה.

בית"ר ירושלים אלופת הסיבוב הראשון
בית"ר ירושלים הביסה את פסגת זאב 87-52 ונשארת עם מאזן מושלם

ירושלים ניצחה באשכול ועלתה למקום הראשון
בית"ר ירושלים ניצחה את אשכול 69-57 ועלתה למקום הראשון בליגה א דרוםPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל