בית"ר ירושלים

ניצחון קליל לבית"ר 65-51 על אליצור אפרת
רבע ראשון נהדר הביא ניצחון נוסף כשנותרו ארבע מחזורים לסיום
האתר הרשמי 15,03,2018 - 20:53
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הביסה אמש (רביעי) את אליצור אפרת 65-51 והיא שומרת על המקום הראשון בליגה ב' ירושלים. נותרו עוד ארבעה מחזורים עד לסיום העונה. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

.  בית"ר עלתה בחמישיה עם איסי מושכל, אוקנין, אברמובסקי, דניאל ובוים.
.
המשחק נפתח עם סל מהיר של בית"ר. דקה מהפתיחה אליצור אפרת צמצמה ל4-2, אבל מכאן עד לסיום הרבע הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. בית"ר בריצת 24-0  הגיעה ליתרון 28-2, אבל שלשה של האורחים עם הבאזר סיימה את הרבע ב28-5.
לרבע השני עלו שחקני בית"ר שאננים ואפשרו לאורחים לצמצם עם 6-0 מהירה. במשך מספר דקות הצהובים התקשו למצוא את הסל גבי גפן המאמן הבית"רי שזעם על התפקוד של השחקנים במגרש החליף מיד את כל החמישיה. ההרכב החדש החזיר את ההפרש לקדמותו. . 39-16 לבית"ר במחצית.
פתיחת המחצית השניה הזכירה את הדקות הראשונות של המשחק. בית"ר לחצה ורצה וההפרש עלה כבר ל-30. המארחים שוב הורידו את הרגל מהגז ואפשרו לאפרת לצמצם גפן שוב זעם על ההגנה הרכה והחליף שחקנים בסיטונות.  57-34 לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
ברבע האחרון היה כולו של שחקני אפרת. הבית"רים שוב הפסיקו לשמור ובנוסף לא מצאו את הטבעת (בית"ר עם 8 נק' בלבד ברבע האחרון). היכולת החלשה ברבע הרגיזה את גפן שהזעיק פסק זמן אחרי שההפרש ירד ל14 בלבד 5 דקות לסיום מכאן עד לסיום הייתה נדנדת סלים בין הקבוצות. 65-51 לבית"ר בסיום.

גבי גפן, מאמן הקבוצה: ".ברבע הראשון שיחקנו טוב. אבל בכל שאר המשחק ניתן לסכם את המשחק שלנו בשתי מילים- בושה וחרפה. ברבע השלישי וברבע האחרון הם קלעו בנפרד את אותו סכום נקודות שהם קלעו במחצית הראשונה. ברבע האחרון השחקנים זלזלו בהתקפה. יש לנו מזל גדול שהיום שיקחנו נגד הקבוצה במקום האחרון, נגד קבוצות אחרות היינו יכולים ליפול"
אסי טיכטל, עוזר המאמן: "טבעי שתהיה נפילת מתח אחרי משחק השיא בשבוע שעבר, אבל לא כמו ששיחקנו היום. השחקנים חייבים לחזור לעצמם מהר ולהבין ששום דבר לא גמור. יש עוד ארבעה משחקים בהם אנחנו חייבים להיות מרוכזים עד הסוף"

 
לחדשות נוספות:

ההרשמה למחנה פסח 2017 בעיצומה
ההרשמה המוקדמת למחנה הכדורסל המקצועי ביותר בירושלים עדיין פתוחה

מנצחים- עולים למבחנים: בית"ר ירושלים בהכנות לקראת גדרות
בקבוצה מתכוננים לעוד משחק מול אולם מלא באוהדים

החלה ההרשמה למחנה פסח 2018
הרשמו ובואו להינות להתאמן ולהשתפר במחנה פסח 2018

הכניסה למשחק נגד א.ס אשקלון תהיה חופשית
ההנלה החליטה- אתם באים. הכניסה למשחק ביום שלישי נגד א.ס אשקלון תהיה חופשיתPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל