בית"ר ירושלים

עוקפים בסיבוב- 71-41 על פסגת-זאב
שבוע לפני משחק העונה- פותחים סיבוב עם ניצחון גדול עם חכולת טובה של כל השחקנים
האתר הרשמי 01,03,2018 - 14:39
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הביסה אמש (רביעי) בביתה 71-41 את הפועל י-ם הפסגה במשחק הפותח של הסיבוב השלישי. שתי הקבוצות נפגשו במחזור הקודם שסיים את הסיבוב השני, משחק שכזוכר היה מותח וצמוד לכל אורכו, אך הפעם הבית"רים שיחקו נהדר כבר מהפתיחה ולא אפשרו לאורחים להתקרב. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר חסרה במשחק את רותם שמואלי שעדיין מתאושש מהפתיעה, ואת סיני מורד שנפצע במשחק הקודם ולא החלים במאת האחוזים . בית"ר עלתה בחמישיה עם איסי מושכל, שטרית, דניאל, פרדו ובוים.
.
בית"ר פתחה את המשחק טוב מבחינה התקפית, אבל חוסר ריכוז בהגנה אפשר לאורחים להשאר קרובים. ריצת 6-0 מהירה של בית"ר בהובלתם של שטרית ודניאל הכריחה את המאמן האדום לקחת פסק זמן כשהתוצאה 12-6. . בית"ר המשיכה ללוץ על הדוושה עד לסיום הרבע. 21-12 לבית"ר  בסיום הרבע הראשון.
ברבע השני שתי הקבוצות הציגו משחק התקפה חלש. תוצאת הרבע הייתה 9-6 לבית"ר. 30-18 לבית"ר במחצית.
את הרבע השלישי פתחה בית"ר בסערה, ובריצת 9-3 עם נקודות בצבע של בוים ודניאל העלו את התוצאה ל39-21. פסק זמן של הפסגה לא עזר להם יותר, כי מיד לאחר מכן הצהובים בראשותו של איסי מושכל (7 נק' ברבע) המשיכו ללחוץ עד שמאמן הפסגה נאלץ לקחת פסק זמן שני בתוך הרבע השלישי. 51-26 לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
גם ברבע האחרון הציגו הצהובים משחק מהיר, כשחטיפות של תורגמ'ן ואברמובסקי הובילו לסלים קלים. 71-41 לבית"ר בסיום.
קלעו לבית"ר:  דניאל 15 נק', איסי מושכל 12 נק', שטרית 10 נק', תורג'מן 9 נק', בוים 6 נק', אברמובסקי 5 נק', לוי וביני מושכל 4 נק' כ"א, חולודנקו, אברהמי ושרמן 2 נק'. כ"א

גבי גפן "טוב לחזור ככה מהפגרה, חוץ מהרבע השני שבו שלא ממש תפקדנו שיחקנו טוב בשני צידי המגרש. התאמנו קשה בחודש האחרון כולל משחקי אימון נגד קבוצות מליגות גבוהות יותר. בשבוע הבא יהיה יום הדין, אנחנו צריכים לבוא באווירה טובה יחד כקבוצה, לפרגן ולדחוף אחד את השני ".
לחדשות נוספות:

הסתיים מחנה הקיץ של בית"ר ירושלים
ביום שישי האחרון הסתיים עוד מחנה מוצלח של בית"ר ירושלים. החלה ההרשמה לעונה הבאה

בן שטרית קלע סל ניצחון 82-81 על אליצור גבעת זאב
רכזה של קבוצת הנוער קלע את סל הניצחון של הקבוצה הבוגרת מול אליצור גבעת זאב

ניצחון חוץ בהארכה 73-69 על הפועל אשכול
הקבוצה רשמה ניצחון חוץ קשה 73-69 לאחר הארכה על הפועל אשכול

תמונות מערב הסיום של מחלקת הנוער
רובי בלינקו ומשה ליאון היו אורחי כבוד בערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות קליעה וחלוקת תעודות למצטייניםPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל