בית"ר ירושלים

ערב כדורסל מהנה בביה"ס לכדורסל
משחק ידידות בביה"ס לכדורסל לעיני עשרות הורים ואחים
האתר הרשמי 07,02,2018 - 02:06
חנות הקבוצה הרשמית

אמש (שלישי) התקיים באולם פולינסקי משחק ידידות בין שתי קבוצות מביה"ס לכדורסל של בית"ר ירושלים בגילאי 7-10. המשחק התקיים לעיני עשרות הורים ואחים של השחקנים, במשחק עצמו  השתתפו 30 ילדים משני בתי ספר לכדורסל של בית"ר ירושלים. את שתי הקבוצות מאמן  מנהל מחלקת הנוער אסי טיכטל שגם שפט במשחק בין שתי הקבוצות.

לפני המשחק קיים טיכטל שיחה לשחקנים הצעירים להם זהו המשחק הראשון והסביר להם על החשיבות של המשחק. "לפני שאתם מסתכלים על התוצאה חשוב לשחק בצורה ספורטיבית והוגנת" לאחר מכן קיימו שתי הקבוצות תרגיל חימום- שני טורים כמו בקבוצות המקצועניות.
המשחק ארך ארבעה רבעים של 6 דקות. שלושת הרבעים הראשונים שוחקו ללא חילופים ואפשרו לכל הילדים לצבור דקות.
ברבע הראשון בשתי הקבוצות ילדים בכיתות א והוא הסתיים בתוצאה 2-0 לזכות הקבוצה בצהוב.
ברבע השני עלו לשחק ילדים בכיתות ב' ובו הקבוצה בשחור צמצמה את התוצאה ל2-1.
ברבע השלישי שיחקו ילדים בכיתות ג-ד ובו כל קבוצה קלעה סל אחד, ותוצאת הרבע הייתה 4-3 לצהובים.
בתחילת הרבע האחרון עלו שוב לשחק החמישיות של כיתות א', ולאחר שתי דקות הוחלפו בידי החמישיות של כיתות ב. לשתי הדקות האחרונות עלו שוב לשחק החמישיות של הילדים הגדולים יותר בכיתות ג-ד, שחקני הקבוצה הצהובה קלעו 3 סלים וקבעו את תוצאת המשחק 10-3.

בסיום המשחק לחצו שחקני הקבוצות את ידיהם של שחקני היריבה ואיחלו בהצלחה. טיכטל שיבח את הילדים על המשחק ההוגן והספורטיבי. "כל הכבוד על המשחק ההוגן, חשוב לדעת לכבד את שחקני היריבה" והסביר לילדים שבהמשך הדרך הם עשויים לשחק באותה קבוצה יחד עם השחקנים ששיחקו מולם היום "בסוף השנה חלק מהילדים בכיתות ג-ד יעלו לשחק בקבוצת הקטסל (שמשחקת בליגה תחרותית של איגוד הכדורסל) וישתפו פעולה יחד עם שחקנים מקבוצות אחרות בביה"ס לכדורסל"
לחדשות נוספות:

החלה ההרשמה למחלקת הנוער
בשבועות הקרובים יתקיימו מבחנים לקבוצות מחלקת הנוער

בוחרים סמל חדש
האוהדים מצביעים לסמל החדש של המועדון

הכניסה למשחק נגד א.ס אשקלון תהיה חופשית
ההנלה החליטה- אתם באים. הכניסה למשחק ביום שלישי נגד א.ס אשקלון תהיה חופשית

בית"ר הפסידה לאס"א באר שבע בחוץ
בית"ר חזרה מ19 הפרש ברבע האחרון אך הפסידה 65-62Powered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל