בית"ר ירושלים

קלי קלות. 80-59 על אליצור אפרת
שבוע לפני תום הסיבוב השני, למרות הרכב חסר ניצחון קל על אליצור אפרת
האתר הרשמי 25,01,2018 - 11:23
חנות הקבוצה הרשמית

למרות פתיחה רעה הביסה בית"ר ירושלים  את אליצור אפרת בתוצאה 80-59  במשחק שהתקיים אמש (רביעי).  זהו נצחונה  ה12 העונה. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר חסרה במשחק את גיא דניאל, ואת רותם שמאולי ורון אברמובסקי הפצועים. בית"ר עלתה בחמישיה עם איסי מושכל, חולודנקו, תורג'מן, פרדו ובוים.
.
ממש כמו במשחק הקודם בין הקבוצות, בתחילת הרבע הראשון רק קבוצה אחת היתה על המגרש-  האורחים קלעו 6 נקודות מהירות, והצהובים מנגד פשוט לא מצאו את הטבעת. הסגולים עוד המשיכו להגדיל את היתרון ל10-2,  אך שלשה של פרדו הכניסה את השחקנים בצהוב למשחק  ועם ריצת 12-3 עד לסיום הרבע העבירה את היתרון לירושלמים. 14-13 לבית"ר  בסיום הרבע הראשון.
בתחילת הרבע השני כבר היה ברור לאן המשחק הולך, בית"ר התחילה ללחוץ ולרוץ,. לוי שנכנס כמחליף הכניס סדר להתקפה של בית"ר. בוים הסנטר הבית"רי שקלע במחצית הראשונה 14 נק' הראה שהוא יודע לקלוע גם מבחוץ כשהוא קולע שלשה עם הבאזר של המחצית . התוצאה 37-24 לבית"ר במחצית.
את הרבע השלישי פתחה בית"ר בבליץ, לוי ובוים קלעו מכל מצב. והאורחים לא הצליחו לעמוד בקצב של בית"ר.  גם אברהמי עם שלשה ושרמן הצטרפו לחגיגה. 66-37 לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
ברבע האחרון הורידה בית"ר את הרגל מהגז, והסגולים ניצלו  זאת כדי לצמצם את התוצאה. 80-59 לבית"ר בסיום.
קלעו לבית"ר:  בוים 22 נק', לוי 12 נק', שטרית 10 נק', איסי מושכל 7 נק', מורד 6 נק',  אברהמי ופרדו 5 נק' כ"א, תורג'מן וביני מוaכל 4 נק' כ"א, חולודנקו 3 נק', שרמן 2 נק'

גבי גפן "הגענו היום בהרכב חסר והייתה לנו האפשרות לתת הזדמנות לשחקנים נוספים להוכיח את עצמם. בשבוע הבא נסיים את הסיבוב השני, ונחל את ההכנות לסיבוב האחרון ".
במחזור הבא תסיים בית"ר את הסיבוב השני במשחק חוץ נגד הפועל י-ם/הפסגה. (רביעי,21:00). גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל.
לחדשות נוספות:

עכשיו זה רשמי- אולם פולינסקי יהיה אולם הבית בית של הקבוצה
אחרי מאבק ארוך עירייית ירושלים קבעה שאולם פולינסקי יהיה אולם הבית של קבוצות האגודה החל מהעונה הבאה

ערב כדורסל מהנה בביה"ס לכדורסל
משחק ידידות בביה"ס לכדורסל לעיני עשרות הורים ואחים

ניצחון בית לקבוצת הילדים א
קבוצת הילדים א רשמה ניצחון בית ראשון 54-47 על אליצור אפרת

קרובים למבחנים-ניצחון ענק על הפועל באר שבע 103-77
אף אחד לא ינצח אותנו בפיליפ. אם נשחק ככה בשום מקום לא ינצחו אותנו. היום שיחקנו כמו גבריםPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל