בית"ר ירושלים

ממשיכים לדהור- ניצחון גדול גדול
בית"ר ירושלים עם ניצחון גדול 82-42 על אליצור גבעת זאב
האתר הרשמי 28,12,2017 - 06:43
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים  הביסה אמש בביתה את אליצור י-ם/ג.זאב  בתוצאה 82-42 והיא ממשיכה להוביל את הטבלה  כשהיא ממשיכה חהיות הקבוצה היחידה ללא הפסד ליגה. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר עלתה בחמישיה עם שטרית, שמואלי, אברמובסקי, לוי ובוים.
.
כבר מהפתיחה פתחה בית"ר מבערים עם 8 נקודות מהירות של לוי ושטרית, ולחץ מאסיבי בהגנה על שחקני גבעת זאב, הכריחו את מאמן האורחים לקחת פסק זמן. בית"ר המשיכו ללחוץ, שמואלי הוסיף שלשה, וסל קל של תורגמן בסיום הרבע והתוצאה המשיכה לצמוח 21-11 לבית"ר  בסיום הרבע הראשון


ברבע השני המשיכה בית"ר עם משחק ההתקפה השוטף שגם אותו סיימה עם 21 נקודות. שמואלי עם ארבע נקודות רצופות  מהעונשין, ושלשות של חולדנקו ותורג'מן שהתפותץ עם 8 נקודות ברבע השני ובית"ר המשיכה להגדיל את הפרש. 42-27 לבית"ר במחצית.
גם לרבע השלישי עלו הצהובים בטירוף לוי קלע גם הוא שלשה, בוים הוסיף סלים בתוך הצבע, והאורחים נשברו.גם ברבע השלישי בית"ר קלעה יותר מ20 נקודות, ומול 8 נקודות בלבד של ג.זאב ברבע התוצאה עמדה על 64-35 לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
הרבע האחרון כבר היה לפרוטוקול בלבד. פרדו שחזר מפציעה ניצל את הרבע להסיר חלודה כדי שיוכל לחזור לעניינים לקראת המשחקים הבאים, בשורות בית"ר בלט מורד עם 9 נקודות ברבע.  תוצאת הסיום  82-42 לבית"ר שממשיכה להיות לבד בפסגה כשהיא עם מאזן מושלם.
קלעו לבית"ר:, תורג'מן  14 נק', לוי 12 נק', מורד 11 נק',  שמואלי 10 נק', שטרית 8 נק', חולודנקו ובויום  6 נק' כ"א, דניאל 5 נק', פרדו ואברמובסקי 4 נק', אברהמי 2 נק'.

גבי גפן "השגנו את הנצחון בזכות משחק התקפה איכותי, הרבה פרגון  בין השחקנים. ובהגנה לא אפשרנו להם לקלוע סלים קלים. עשינו את המשחק פשוט, ואנחנו צריכים לשחק כך כל שבוע".
במחזור הבא תצא בית"ר למשחק חוץ אצל הפועל הרי יהודה (69-47 לבית"ר בסיבוב הקודם) בית"ר כבר החלו בשיווק הכרטיסים למשחק נגד הפועל מבשרת בעוד שבועיים (רביעי, 20:30). גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל.

 
לחדשות נוספות:

החלה ההרשמה למחנה קיץ 2018
מחנה קיץ 2018- מחנה כדורסל מקצועי לשיפור יכולות אישיות

מישהו לרוץ איתו
בית"ר מתכוננת למשחק מול קבוצת ההגנה הטובה בליגה

מבחנים למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים
מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים תקיים מבחנים בשבועות הקרובים

מסיימים סיבוב עם טעם של ניצחון
בית"ר ניצחה את אליצור באר שבע 116-101 ומסיימת את הסיבוב הראשון במקום השניPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל