בית"ר ירושלים

מנצחים 65-45 את אליצור בפתיחת הסיבוב השני
פתיחה מצויינת של המשחק 17-2 הובילה לניצחון ושמירה על המקום הראשון
האתר הרשמי 14,12,2017 - 10:45
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים  הביסה אמש בביתה את אליצור י-ם בתוצאה 65-45 והיא ממשיכה להוביל את הטבלה  כשהיא נותרת כקבוצה היחידה ללא הפסד ליגה. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר עלתה בחמישיה עם שטרית, שמואלי, אברמובסקי, תורג'מן ובוים. מהמשחק נעדרו הרכז איסי מושכל שמתאושש מפציעה בקרסול והפורווורד גיא דניאל ששהה בצבא.
.
בשתי הדקות הראשונות התקשו שתי הקבוצות למצוא את הסל, בית"ר התחילו לדחוף את הכדור לבוים בצבע, והסנטר הבית"רי קלע 4 נקודות מהירות, בהתקפות הבאות האורחים הביאו שמירה כפולה על בוים והסנטר חילק אסיסטים, בצד השני שחקני אליצור התקשו להגיע לזריקות פנויות  והתוצאה המשיכה לצמוח 17-2 לבית"ר  בסיום הרבע הראשון


הרבע השני היה שקול- והתאפיין בנדנדת סלים בין שתי הקבוצות, בוים המשיך גם ברבע הזה לשלוט מתחת לסלים עם 8 נקודות. 31-16 לבית"ר במחצית.
ברע השלישי בית"ר שוב היתה זאת ששולטת בקצב המשחק התחילו הגארדים של בית"ר ללחוץ על הכדור ולרוץ בכל הזדמנות, ובזמן שהמשחק עמד הכניסו את הכדורים לצבע לבוים. 49-24 לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
ברבע האחרון ניסו האורחים למזער נזקים וההפרש כבר ירד ל15, אבל התעוררות של בית"ר בדקות הסיום  כולל שלשלה גדולה של שרמן עם הבאזר הגדילו שוב את ההפרש . תוצאת הסיום  65-45 לבית"ר שפותחת את הסיבוב השני עם ניצחון בית והיא ממשיכה להיות עםמאזן מושלם.
קלעו לבית"ר:, בוים 18 נק', שמואלי 9 נק', אברמובסקי 8 נק', שטרית  6 נק', תורג'מן, לוי ואברהמי עם 4 נק' כ"א,  חולודנקו , מורד ושרמן 3 נק' כ"א,  פרדו 2 נק'.


במחזור הבא תארח בית"ר את אליצור ירושלים ג.זאב שנמצאת במקום השלישי (82-81 לבית"ר בסיבוב הקודם) בית"ר כבר החלו בשיווק הכרטיסים למשחק (רביעי, 20:30) למשחק. גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל.

גבי גפן "הרגשתי ששיחקנו בחצי כח  במשחק, שיחקנו טוב ברבעים הראשון והשלישי, אבל ברבעים החארים אאפשרנו לאליצור לקלוע בחופשיות. אסור לנו לאפשר לקבוצות לקלוע 21 נקודות ברבע, ולא משנה מה התוצאה "
לחדשות נוספות:

שומרים על המקום הראשון
ניצחון 90-85 על הפועל י-ם מבשרת מעלה את הקבוצה למקום הראשון. אליעד בוים בלט עם 23 נקודות

בשבוע הבא תפתח מחלקת הנוער של את האימונים
קבוצות הליגה של בית"ר ירושלים יפתחו בשבוע הבא את האימונים. כל הפרטים בכתבה

תמונות מערב הסיום של מחלקת הנוער
רובי בלינקו ומשה ליאון היו אורחי כבוד בערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות קליעה וחלוקת תעודות למצטיינים

שבוע לפתיחת האימונים- הולכים עד הסוף
בעוד שבוע תפתח הקבוצה את האימונים עם סגל חדש ומטרה אחת- לעלות ליגהPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל