בית"ר ירושלים

רואים שש-שש
ניצחון שישי רצוף 72-43 על אליצור אפרת -בית"ר במקום הראשון
האתר הרשמי 30,11,2017 - 11:17
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים  הביסה אמש את אליצור אפרת 72-43 את אליצור אפרת ושומרת על המקום הראשון. המשחק ההועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר עלתה בחמישיה עם שטרית, שמואלי, אברמובסקי, בוים ודניאל. מהמשחק נעדרו הרכז מושכל שמתאושש מהפציעה בקרסול, והפורוורד סער פרדו שסבל מכאבים במהלך החימום, וביקש מהצוות המקצועי לאפשר לו לנוח במשחק.
המשחק החל במשחק מבולבל של שתי הקבוצות שהתקשו לקלוע, המקומיים ניצלו את חוסר הריכוז של בית"ר והעלו בסל קל ל6-4, גבי גפן הזעיק פסק זמן ונזף בשחקניו על חוסר הריכוז, אך גם לאחר פסק הזמן השחקנים בשחור שוב התקשו למצוא את הסל. 14-10 לאליצור אפרת בסיום הרבע הראשון.
אחרי שטיפה של גבי גפן בהפסקה, לרבע השני עלו שחקני בית"ר בטירוף עם ריצת 12-0, הבית"רים לחצו על מובילי הכדור של אפרת שהתקשו ליצר מצבי זריקה. כמו במשחקים הקודמים שמואלי חימם את הידית ועם שלש קליעות מדויקות מהשלש ברבע השני ו11 נק סה"כ ברבע  אפשרו לבית"ר להוביל בפער דו ספרתי.  שטרית שרמן וחולודנקו הגבירו את הלחץ על מובילי הכדור של אפרת ושלשה גדולה של חולדנקו והיתרון הבית"רי המשיך לצמוח. 35-22 לבית"ר במחצית.
ברבע השלישי המשיכה בית"ר בלחץ המאסיבי בחסותם של אברמובסקי ושטרית, מה שהוביל לסלים במתפרצות של בית"ר. 52-27 לבית"ר בסיום הרבע השלישי.
בברבע האחרון המשיכו הצהובים שחורים ללחוץ, תורג'מן עם שני סלים מהירים המשיך להגדיל את ההפרש. ברבע האחרון בלט בשורות בית"ר הפורוורד סיני מורד שחזר מפציעה עם 7 נק'. תוצאת הסיום  72-43 לבית"ר שממשכיה לשמור על המקום הראשון.
קלעו לבית"ר: שמואלי 16 נק', דניאל 11 נק', אברמובסקי 10 נק', מורד 8 נק', תורג'מן 7 נק', בוים 6 נק' ,שטרית וחולודנקו 5 נק' כ"א,  שרמן וטמיר 2 נק' כ"א.


בית"ר כבר החלו בשיווק הכרטיסים למשחק בשבוע הבא (רביעי, 20:30) בו תארח  בית"ר ירושלים את הפועל הפסגה י-ם למשחק שסוגר את הסיבוב הראשון. גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל.
 
לחדשות נוספות:

קלי קלות. 80-59 על אליצור אפרת
שבוע לפני תום הסיבוב השני, למרות הרכב חסר ניצחון קל על אליצור אפרת

מסכמים סיבוב במחלקת הנוער
סיכום הסיבוב הראשון במחלקת הנוער

הרשמה למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים
טופס הרשה לשחקנים חדשים המעוניינים להצטרף למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים בכדורסל- הטופס בפנים

הכניסה למשחק נגד א.ס אשקלון תהיה חופשית
ההנלה החליטה- אתם באים. הכניסה למשחק ביום שלישי נגד א.ס אשקלון תהיה חופשיתPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל