בית"ר ירושלים

ניצחון גדול 73-47 על מטה יהודה. המקום הראשון בידינו
שמואלי להט ברבע הראשון, דניאל ברבע השני, והקבוצה כבר במאזן 5-0 העונה
Admin 16,11,2017 - 11:06
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים  הביסה אמש את הפועל מטה היודה בתוצאה 73-47 את הפועל מטה ושומרת על המקום הראשון. המשחק שהועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.


בית"ר הופיעה למשחק ללא הרכז איסי מושכל שנפצע במחזור הקודם, ופתחה בחמישיה עם  שטרית, שמואלי, אברמובסקי, פרדו, בוים. המשחק החל דווקא בשליטה של האורחים שהובילו 6-0 שתי דקות מהפתיחה. גפן הכניס למשחק את גיא דניאל כדי שיוסיף התלהבות ובשר בצבע. שמואלי הקפטן הבית"רי התחיל לקחת אחריות ועם שתי שלשות שלו וסל של בוים היתרון עבר לצהובים 10-8. שמואלי המשיך ללהוט עם 5 נקודות נוספות ו11 נק סה"כ ברבע הראשון. תוצאת הרבע 15-9 לבית"ר.
ברבע השני היו אלה בעיקר גיא דניאל (11 נק' ברבע) ורון אברמובסקי שרצו ועשו נקודות אצל הצהובים שהמשיכו להגדיל את הפער 36-25 לבית"ר במחצית.
בפתיחת  הרבע השלישי האורחים ניצלו נפילת מתח של הירושלמים והקטינו את ההפרש ל8 בלבד. אברמובסקי ובוים החזירו בנקודות משלהם וההפרשחזר להיות דו ספרתי.לקראת סוף הרבע עברו בית"ר לשחק בהרכב של חמישה גארדים כדי ללחוץ על האורחים, 6 נקודות של חולדנקו סייעו לבית"ר להגדיל את היתרון  54-36 לבית"ר בסוף הרבע השלישי.
לרבע האחרון עלו בית"ר שוב בהרכב הגארדים שלחץ על מטה יהודה, הלחץ עבד ובית"ר המשיכה לרוץ ולהגדיל את הפער עם סלים של בן שטרית ותורג'מן, מטה יהודה ניסו למזער נזקים אך 4 נקודות רצופות של שרמן סימנו להם שהמשחק גמור. המאמן הבית"רי הכניס את לדקות הסיום את שחקני הנוער מסקל וברטוב, בוים קינח בשלשה שסגרה את תוצאת המשחק  73-47 לבית"ר ששומרת על המקום הראשון.
קלעו לבית"ר: דניאל 15 נק', שמואלי 14 נק', אברמובסקי 13 נק, שטרית 9 נק', בוים וחולודנקו 8 נק' כ"א, שרמן 4 נ', תורג'מן 2 נק'.במחזור הבא בעוד שבועיים (רביעי, 20:30) תצא בית"ר ירושלים את למשחק חוץ נגד אלימור גוש עציון אפרת. גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל

מאמן בית"ר גבי גפן: " שיחקנו מצויין, לחצנו בהגנה, שיחקנו קבוצתי, שלטנו בקצב ועשינו כל מה שצריך כדי לנצח. צריך להמשיך כך עד סוף העונה".
לחדשות נוספות:

ביתר"י הוא מבצרי
ארבעה משחקי בית רצופים לבית"ר ירושלים

מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער 2016
אלי רבי הרצה לשחקני מחלקת הנוער על מצויינות בספורט. תחרויות ותעודות למצטיינים

חוגגים אליפות
שבו לסיום העונה התקיים משחק ההכתרה של ליגה ב לעיני מאות אוהדים

צביקה שרף בערב הסיום של מחלקת הנוער
מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות נושאות פרסים והרצאה של צביקה שרףPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל