בית"ר ירושלים

שומרים על המקום הראשון
ניצחון 90-85 על הפועל י-ם מבשרת מעלה את הקבוצה למקום הראשון. אליעד בוים בלט עם 23 נקודות
האתר הרשמי 09,11,2017 - 12:36
חנות הקבוצה הרשמית

בתום מותחן, בית"ר ירושלים גברה אמש 90-85 על הפועל ירושלים מבשרת והיא מתבססת במקום הראשון. המשחק שהועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

בית"ר פתחה בחמישיה עם מושכל, שמואלי, אברמובסקי, פרדו, בוים. המשחק החל בשליטה של המקומיים שעלו שהובילו 8-4 שלש דקות מפתיחת המשחק, אלא שאז התעוררו שחקני בית"ר עם ריצת 10-0 מהירה  והפכו את התוצאה, בית"ר המשיכו לרוץ בהנגתו של מושכל הרכז, שלשה של שמואלי וקליעות טובות מהעונשין המשיכו את הריצה הירושלמית, 5 שניות לסיום הרבע שטרית חטף כדור וקלע שלשה משוגעת עם הבאזר וקבע את תוצאת הרבע 28-12 לבית"ר.
הרבע השני המשיך להיות בשליטה ירושלמית, גם פציעה בקרסול של מושכל לא הפריעה לבית"ר להגדיל את התוצאה כאשר כל הסגל  לוקחים חלק פעיל במשחק וממשיכים את המגמה וממשיכים להגדיל את הפער ל25 הפרש 52-27 לבית"ר במחצית.
יתרון מבטיח? את הרבע השלישי פתחו שחקני מבשרת בסערה  יניב דרבסי ואורן פלדהיים קלעו ללא הפרעה והתחילו לנגוס בהפרש. כאשר הבית"רים שהרבו להגיע לקו התחילולפתע להחטיא מהעונשין. מבשרת לא נרגעו והמשיכו לקלוע מכל מקום  ועם 37 נקודות ברבע אחד הורידו את ההפרש לשש 70-64 לבית"ר בסוף הרבע השלישי.
באורחים בשחור הבינו שאם הם לא יתעוררו המשחק עלול לברוח להם מהידיים. חרף הפציעה בקרסול, איסי מושכל שלא עלה מאז תחילת הרבע השני ביקש לנסות לשחק כדי לעשות סדר במשחק של בית"ר, הרכז של בית"ר פתח את הרבע עם שלשה וקליעת עונשין מוצלחת, אך בשל כאבים עזים בקרסול ירד לספסל עד לסוף המשחק. בית"ר חזרו לשחק התקפות יעילות כמו במחצית הראשונה עם הכנסות כדור לסנטר אליעד בוים שחגג מתחת לסלים עם 23 נקודות.  סל של פרדו וקליעות עונשין מוצלחות של שמואלי העלו את היתרון הבית"רי ל86-78, שלשה של מבשרת צימקה את ההפרש לשלוש נקודות בלבד 86-83 2 דקות לסיום. שמאולי עם שתי קליעות מוצלחות מהקו, וסל של שטרית 30 שניות לסיום סגרו את המשחק 90-85 לבית"ר.

מאמן בית"ר גבי גפן: "עשינו לעצמנו חיים קשים, שיחקנו מצויין במחצית הראשונה, אבל מה שהיה ברבע השלישי הוא מתחת לכל ביקורת, ספגנו ברבע אחד אותו מספר נקודות שספגנו בכל המחצית הראשונה. כבודם של שקני מבשרת במקומם מונח, אבל לא יתכן שנאפשר להם לקלוע בכזאת קלות, ואם זה לא מספיק גם החטאנו ברבע השני והשלישי יותר מדי זריקות עונשין שהיו יכולים ללמנוע מאיתנו להגרר למשחק צמוד. בסופו של דבר ניצחנו וזה מה שחשוב, אנחנו צריכים ללמוד מזה איך לא להקלע לשאננות כשאנחנו מובילים. כל הכבוד לשחקנים על המלחמה ועל הניצחון"

קלעו לבית"ר: בוים 23 נק', שמואלי 16 נק', מושכל ודניאל 11 נק כ"א, פרדו 10 נק', שטרית 9 נק', תורג'מן ואברמובסקי 4 נק', כ"א, אברהמי 2 נק'.
הרבו לקלוע במבשרת: דרבסי 33, פלדהיים 15.

בשבוע הבא (רביעי, 20:30) תארח בית"ר ירושלים את הפעול מטה יהודה גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל
לחדשות נוספות:

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה
הצוות המקצועי בראשותו של מאמן הקבוצה גבי גפן החל בבניית הסגל שישחק בליגה א

החלה ההרשמה למחלקת הנוער
בשבועות הקרובים יתקיימו מבחנים לקבוצות מחלקת הנוער

רואים שש-שש
ניצחון שישי רצוף 72-43 על אליצור אפרת -בית"ר במקום הראשון

בית"ר: משחקים ונהנים
משחק התקפי משובח, ניצחון בית נוסףPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל