בית"ר ירושלים

בן שטרית קלע סל ניצחון 82-81 על אליצור גבעת זאב
רכזה של קבוצת הנוער קלע את סל הניצחון של הקבוצה הבוגרת מול אליצור גבעת זאב
האתר הרשמי 26,10,2017 - 11:16
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים בכדורסל רשמה אמש ניצחון חוץ נוסף 82-81 בגבעת זאב מול אליצור המקומית מסל ניצחון של בן שטרית הרכז של קבוצת הנוער של המועדון. המשחק הועבר בשידור ישיר באתר ישראל ספורט ובקבוצת הפייסבוק קהילת הכדורסל.

המשחק החל בסערה עבור המקומיים שהובילו 8-2 אחרי שלש דקות מפתיחת המשחק. הירושלמים התעוררו ועם ארבע שלשות ברציפות החלו להוביל והכריחו את המאמן של גבעת זאב לקחת פסק זמן, המשך הרבע התאפיין בנדנדת סלים ובסיומו 25-24 לבית"ר.
הרבע השני המשיך עם נדנת סלים,  שתי שלשות של שמואלי וסל אברמבסקי הצליחו להגדיל את הפער הירושלמי ל6 בסיום הרבע 48-42 לבית"ר.
ברבע השלישי התפתח משחק מאד פיזי ושתי הקבוצות הרבו לבצע עבירות ולשלוח את היריבה לקו, ברבע הזה נקלעו רק שלושה סלי שדה על ידי כל קבוצה. גם ברבע הזה המשיכה המגמה של המשחק, גבעת זאב מצמצמת את הפער ל2, ובית"ר מיד משיבה בריצה משלה ומגדילה את הפער בחזרה ל6. ובסיום הרבע 63-58.

בתחילת הרבע האחרון המשיכך המשחק בנדנת סלים בית"ר עולתה ל7 הפרש, והמקומיים צמצמו ל3. 3 דקות לסיום המקומיים ניצלו את המשחק המבולבל של הירושלמים ועלו ליתרון ראשון מאז אמצע הרבע הראשון 76-74. שטרית השוווה ל76-76. הירושלמים שנקלעו לבעיית עבירות הפסיקו לשמור, והמקומיים נצלו זאת והעלו את היתרון ל80-76. 1:30 לסיום פרדו הבית"רי החטיא שתי זריקות מהקו, והיה נראה שהמשחק גמור, אך חטיפה וסל של בן שטרית צמקו את התוצאה ל80-78. המקומיים ניסו  לקלוע סל מהיר אך איבוד כדור נוסף העביר את הכדור לבית"ר. כמו במשחק הקודם רותם שמואלי הקפטן הבית"רי לקח אחריות ו50 שניות לסיום השווה את התוצאה, 80-80 הירושלמים המשיכו ללחוץ ושמואלי חטף את הכדור אבל החטיא. גבעת זאב יצאה להתקפה אחרונה, 23 שניות לסיום רועי כהן סחט עבירה והלך לקו לשתי זריקות עונשין. כהן החטיא את הראשונה ואת השניה קלע 81-80 לגבעת זאב, ירושלים לקחו פסק. הכדור האחרון הלך שוב לרותם שמואלי, 6 שניות לסיום החל שמואלי לחדור ונתקל ביער של שחקני גבעת זאב ובין ארבע שחקנים מצא באסיסט גדול את בן שטרית פנוי מחצי מרחק לסל של המשחק כשעל השעון נותרו 2 שניות. גבעת זאב החטיאו מהשלש ובית"ר החלה בחגיגות הניצחון.

קלעו לבית"ר:  מושכל 20 נק', שטרית 16 נק', פרדו 15 נק', שמואלי 14 נק', בוים 9 נק', אברמובסקי 4 נק' חולודנקו 3 נק', תורג'מן 1 נק', דניאל, אברהמי, גלינקביץ' ושרמן שותפו ולא קלעו.
בשבוע הבא (רביעי, 20:30) תקיים בית"ר ירושלים את משחק הבית הראשון לעונה באולם פולינסקי , למשחק צפויים להגיע אוהדים רבים שמעוניינים להחזיר עטרה ליושנה ובקבוצה החלו במכירת כרטיסים בעלות סמלית של 15 ש"ח שנועדו לכיסוי עלויות המשחק.
בקישור https://goo.gl/forms/7V9Aev7neJEyLxVN2
גם המשחק הזה ישודר באתר ובדף הפייסבוק של ישראל ספורט ובקהילת הכדורסל

כוכב המשחק בן שטרית, "פשוט לוחמים, ווינרים, פנתרים.  היינו קצת לא מרוכזים ברבע האחרון, לא יודע איך נקלענו לפיגור, אבל בסוף נלחמנו והזענו כדי להשיג את הניצחון, רק כך נצליח בעונה הזאת ר עם מ-לח-מ-ה"
לחדשות נוספות:

מחלקת הנוער פותחת עונה
כנסו כדי לדעת מתי יתקיימו אימוני הפתיחה של הקבוצות

מחנה כדורסל פסח 2016 יוצא לדרך
מחנה כדורסל מקצועי לפיתוח יכולת אישית - פסח 2016- ההרשמה בעיצומה

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של בית"ר ירושלים
הושק האתר החדש של בית"ר ירושלים בכדורסל

ניצחון ראשון בפתיחת הסיבוב השני
36 נק של יוני שחר, 19 מתוכן ברבע האחרון הביאו ניצחון ראשון לקבוצהPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל