בית"ר ירושלים

צביקה שרף בערב הסיום של מחלקת הנוער
מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות נושאות פרסים והרצאה של צביקה שרף
האתר הרשמי 20,06,2017 - 15:33
חנות הקבוצה הרשמית

ביום רביעי שעבר התקיים ערב הסיום של מחלקת הנוער. ערב הסיום החל בתחרויות נושאות פרסים שכללו תחרות קליעות עונשין ותחרות 2BALL, ולילדי קבוצת הקטסל ובתי הספר לכדורסל תחרות שליטה בכדור.
לאחר התחרויות התיישבו השחקנים וההורים שנכחו בארוע לשמוע הרצאה של צביק שרף, מאמן נבחרת ישראל לשעבר. צביקה שרף הרצה על מצויינות בספורט, ודיבר על אורח החיים של ספורטאי. שרף דיבר על החשיבות של המסגרת הקבוצתית לחיים. על הדרך ועל ההשקעה של השחקנים הצעירים עד להפיכתם לשחקני בוגרים. צביקה ציין שכדי להגיע לרמות הגבוהות צריך לעבוד ביסודיות, לדעת להתמודד עם האתגרים הרבים בדרך.

בסיום ההרצאה התקיים טקס חלוקת תעודות ופרסים לשחקנים המצטיינים של הערב. את התעודות והפרסים העניקו יו"ר הקבוצה גבי גפן, המנהל המקצועי אסי טיכטל, המאמן טל אדרעי, ואורח הכבוד צביקה שרף

אסי טיכטל: " בכל שנה אנחנו מקיימים ארוע סיום, ובכל שנה אנחנו רואים כיצד המחלקה גדלה ומשתפרת. הארוע היה מוצלח. התחרויות התנהלו בצורה ספורטיבית, וההרצאה של צביקה השפיעה רבות על הילדים שלמדו דברים חדשים"
לחדשות נוספות:

בית"ר: משחקים ונהנים
משחק התקפי משובח, ניצחון בית נוסף

בית"ר ירושלים קבוצת הכדורסל המתוקשרת ביותר במדינה
כתבות שנכתבו על קבוצת הכדורסל הכי מתוקשרת במדינת ישראל.

בית"ר ירושלים גברה על הפועל הרי יהודה 104-85
בית"ר ניצחה ברבי הירושלמי את הפועל הרי יהודה, ומתכוננת למשחק העונה

ניצחון חוץ בהארכה 73-69 על הפועל אשכול
הקבוצה רשמה ניצחון חוץ קשה 73-69 לאחר הארכה על הפועל אשכולPowered By Niv Huga & Shaiz כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל