בית"ר ירושלים

מסכמים את ערב הסיום של מחלקת הנוער 2016
אלי רבי הרצה לשחקני מחלקת הנוער על מצויינות בספורט. תחרויות ותעודות למצטיינים
האתר הרשמי 15,06,2016 - 00:10
חנות הקבוצה הרשמית

ביום שלישי התקיים ערב הסיום של מחלקת הנוער. ערב הסיום החל בתחרויות נושאות פרסים שכללו תחרות קליעות עונשין ותחרות 2BALL, ולילדי קבוצת הקטסל ובתי הספר לכדורסל תחרות שליטה בכדור.
לאחר התחרויות התיישבו השחקנים וההורים שנכחו בארוע ושמעו הרצאה מפיו של אלי רבי, מאמן נבחרת הנשים של ישראל לשעבר, ומאן בליגת העל נשים וגברים. אלי רבי הרצה על מצויינות בספורט, ודיבר על אורח החיים של ספורטאי. רבי דיבר על החשיבות של המסגרת הקבוצתית לחיים. על כך שספורטאים במסגרת קבוצתית לומדים לנהל את החיים של עצמם. כך למשל שחקן ילדים לומד לנהל את החיים של עצמו, מחליט כיצד יתנהל בבי"ס מול המורה או המנהל, מול המשפחה, או המאמן. ושחקן שיודע להקשיב לאנשים שראוי להקשיב להם, ללמוד אצל המורה המתאים או להתאמן עם המאמן הנכון. וכמובן משמעת עצמית ואחריות אישית.
רבי דיבר גם על החשיבות של השחקנים בגילאים הצעירים לצבור דקות משחק משמעותיות על מנת להשתפר.

בסיום ההרצאה נערך טקס חלוקת תעודות ופרסים לשחקנים המצטיינים של הערב. את התעודות והפרסים העניקו יו"ר הקבוצה גבי גפן, המנהל המקצועי אסי טיכטל, המאמן טל אדרעי, ואורח הכבוד אלי רבי.

אסי טיכטל: " בכל שנה אנחנו מקיימים ארוע סיום, ובכל שנה אנחנו רואים כיצד המחלקה גדלה ומשתפרת. הארוע היה מוצלח. התחרויות התנהלו בצורה ספורטיבית, וההרצאה של אלי רבי הוסיפה המון ולימדה הרבה את השחקנים."
לחדשות נוספות:

בית"ר: משחקים ונהנים
משחק התקפי משובח, ניצחון בית נוסף

ליידיז פירסט
קבוצת הנשים ש ל ביתר ירושלים יוצאת לדרך

האקדמיה הישראלית לכדורסל של בית"ר ירושלים
השחקנים שיקחו חלק בפרוייקט יקבלו הכנה והכוונה לקריירת כדורסל בליגת המכללות

ניצחון 97-84 על אליצור באר שבע במחזור האחרון
ניצחון אחרון לפני פלייאוף המבחנים שיחל ב28/4Powered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל