בית"ר ירושלים

סנטר נבחרת ישראל לשעבר קובי בלול חתם בבית"ר ירושלים
בית"ר ירושלים החתימה את הסנטר הותיק קובי בלול "אני בא להרים את המנורה"
האתר הרשמי 25,09,2015 - 01:20
חנות הקבוצה הרשמית

בבית"ר "עצמה" ירושלים  הודיעו כבר לפני מספר שבועות על כוונתם להחתים שחקנים עם עבר מפואר בליגת העל, והיום הודיעה הקבוצה על צירופו של סנטר נבחרת ישראל לשעבר קובי בלול, במדיה רשם 46 הופעות. בלול בן  ה42  גדל בהפועל חולון, שיחק 11  שנים בליגת העל, עבר בין היתר בגליל עליון ובהפועל אילת. גובהו 2.04 והוא צפוי לשלוט באזור הצבע בעונה הקרובה בליגה א'.
כבר בתחילת הקיץ  הכריזו בקבוצה על רצונם להתחרות בכל הכח על עלייה לליגה ארצית. בצוות המקצועי בחנו בשבועות האחרונים מספר מועמדים לחיזוק בעיקר בעמדות הפנים. השם הראשון שעלה היה קובי בלול. יגאל עמדי שועמד מאחורי הקבוצה, דרש לאורך הקיץ מהנהלת הקבוצה למצוא שחקני חיזוק שיסיעיו לקבוצה לעלות ליגה. עמדי יצר לפני כשבועיים קשר עם הסנטר, וזה נענה לבקשותיו להצטרף לקבוצה.

קובי בלול: "אני מתרגש להצטרף למועודון כמו בית"ר ירושלים. אני בא כדי להרים את המנורה, קבוצה כמו בית"ר צריכה להיות בליגת העל, ואני בא לעזור לקבוצה להגשים זאת".
יו"ר הקבוצה גבי גפן: "בעונות הקודמות היו לנו בעיות באזור הצבע. ואנו החלטנו ללכת בגדול, ובעזרתו של יגאל עמדי צירפנו את קובי בלול.  אני בטוח שקובי יעזור לבית'ר 'עצמה' ירושלים להשיג את המטרות "
בתוך כך, בתחילת השבוע הודיעה הנהלת הקבוצה כי קבוצת הנערים של הקבוצה תקרא על שמו של החייל עדי בריגה שנהרג במהלך מבצע צוק איתן.
לחדשות נוספות:

ניצחון בדרבי 85-82 על הפועל ירושלים מרכז
לאחר משחק צמוד- השחקנים של פרג ניצחו 85-82 בדרבי גפן:"צריך לחבר את השחקנים ליחידה מגובשת"

האקדמיה הישראלית לכדורסל של בית"ר ירושלים
השחקנים שיקחו חלק בפרוייקט יקבלו הכנה והכוונה לקריירת כדורסל בליגת המכללות

נצחון נוסף, נשארו עוד שלושה
ניצחון חשוב על גבעת זאב שומר את הקבוצה במקום הראשון

באים ליום הפתוח של בית"ר ירושלים
בשבועיים הקרובים יתקיימו הימים הפתוחים והמבחנים לקבוצות מחלקת הנוער לקראת עונת 2015-2016.Powered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל