בית"ר ירושלים

דני נוימן בא להחזיר עטרה ליושנה
קפטן העבר של קבוצת הכדורגל מתגעגע לימי עמק המצלבה ונרתם לעזור לקבוצה להגיע לליגת העל
האתר הרשמי 15,07,2015 - 10:09
חנות הקבוצה הרשמית

שחקן העבר של בית"ר ירושלים בכדורגל דני נוימן החליט להרתם ולעזור למועדון הכדורסל מהבירה. בפגישה שהתקיימה בביתו של נוימן ובה נכחו בין היתר יו"ר הקבוצה גבי גפן והמנהל המקצועי אסי טיכטל הודיע נוימן כי הוא יסייע לקבוצה לקבוצה בגיוס ספונסרים ונותני חסויות במטרה להחזיר את הקבוצה לליגת העל 40 שנה אחרי הופעתה האחרונה בליגה זו. נוימן אשר מזוהה כבית"רי שיחק בשנות ה70 בקבוצת הכדורגל ואף זכה עימה בשני גביעים כקפטן הקבוצה ואף שיחק נבחרת ישראל, אביו של נוימן שימש בעבר כנשיא המועדון. נוימן בעל תואר במשפטים מצטרף לבית"ר ירושלים אשר תחל בעוד חודש את עונתה הרביעית מאז הוקמה מחדש בידי גבי גפן ושאר חברי הנהלת הקבוצה. בשתי העונות הראשונות עלתה הקבוצה שתי ליגות עד לליגה ארצית ובעונה הקרובה תשחק הקבוצה בליגה א' דרום, בקבוצה מעריכים כי הרתמות של אנשי עסקים יכולה לסייע לקבוצה להגיע לליגת העל בתוך 3 שנים. כחלק מעזרתו לקבוצה יסייע נוימן גם בהבאת נותני חסות למחלקת הנוער של המועדון אשר גדלה ומתרחבת בכל שנה על מנת שייתנו מלגות לילדים מעוטי יכולת. בעונה הבאה יקראו קבוצות מחלקת הנוער בית"ר "עצמה" ירושלים, שם אשר מרמז על כוונת המועדון לצמוח ולהתחזק.


דני נוימן "אני רוצה להחזיר עטרה ליושנה ומתגעגע לימי עמק המצלבה העליזים".
גבי גפן יו"ר הקבוצה: "דני הוא בית"רי שורשי ואמיתי. הוא אוהד של הקבוצה עוד מהימים של עמק המצלבה. דני מגיע לקבוצה כדי לעזור להביא את הקבוצה לליגת העל".
לחדשות נוספות:

בית"ר ירושלים אלופת הסיבוב הראשון
בית"ר ירושלים הביסה את פסגת זאב 87-52 ונשארת עם מאזן מושלם

ניצחון עשירי לבית"ר במחזור הבא משחק של עונה שלמה
ניצחון גדול 90-64 על הפועל הרי יהודה שבוע לפני משחק העונה נגד הפועל י-ם/מבשרת

125-86 על אשדוד- שיא נקודות בכל הזמנים
ניצחון גדול על בית"ר אשדוד, וניצחון בית רביעי ברציפות

בית"ר ירושלים למען הקהילה
בית"ר ירושלים בכדורסל זכתה השבוע באות "תרומה לקהילה" של מרכז הספורט "עצמה"Powered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל