בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה
הצוות המקצועי החל לגב ש את הסגל לעונה הבאה ובחודש הקרוב יבחנו שחקנים מועמדים
האתר הרשמי 08,07,2015 - 15:14
חנות הקבוצה הרשמית

הקבוצה שתשחק בעונה הבאה בליגה א' החלה לבחון שחקנים באולם בישוב אחיסמך.חודש וחצי לפני תחילת האימונים, החל מאמן הקבוצה ליאור פרג לבחון שחקנים באולם ביושב אחיסמך.
בהנהלת הקבוצה החליטו לקיים את אימוני הקבוצה באולם במרכז לאחר שבשנה האחרונה שיחקה הקבוצה ב4 אולמות שונים עקב מצוקת אולמות בירושלים. בהנהלת הקבוצה אשר בימים אלה מנהלת דיונים עם עיריית ירושלים בנוגע לאולמות למחלקת הנוער ולקבוצת הבוגרים החליטו להעביר כבר עכשיו את האימונים למרכז כדי להבטיח שלקבוצה יהיה איפה לשחק גם אם לא יימצא אולם מתאים בבירה. בהנהלת הקבוצה מקווים כי עניין האולמות יפתר במהרה, אך  לא מן הנמנע כי הקבוצה תשחק חלק מהמשחקים במרכז וחלק בירושלים.
כאמור הקבוצה קיימה בשבועות האחרונים אימוני מבחן לשחקנים לקראת העונה הבאה, והצוות המקצועי כבר מתחיל לגבש את הסגל. "מטרת האימונים לבחון שחקנים שיתאימו לנו לקבוצה" מסר לאתר הרשמי יו"ר הקבוצה גבי גפן והוסיף "אנחנו רוצים לבנות סגל חזק שיוכל לעלות ליגה. חשוב לנו לקיים מבחנים כי בנוסף לשחקנים מוכרים ומנוסים שיצטרפו אנחנו רוצים למצוא שחקנים צעירים ורעבים שרוצים להוכיח את עצמם. אני מקווה שנוכל למצוא כמה כשרונות צעירים ולצרף אותם לקבוצה"
בקבוצה מסתכלים קדימה לשנים הבאות והוחלט על צירוף מספר שחקנים מקבוצת הנוער שיתאמנו עם הקבוצה הבוגרת. ביום חמישי האחרון כבר צורפו שני שחקנים שהתאמנו עם שאר הנבחנים לקבוצה.

שחקנים שרואים עצמם מתאימים לקבוצת צמרת בליגה א', ומעוננינים להבחן מוזמנים ליצור קשר עם המאמן ליאור פרג. או דרך דף הפייסבוק של הקבוצה.
או בדוא"ל Beitar02basket@gmail.com
לחדשות נוספות:

הרשמה למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים
טופס הרשה לשחקנים חדשים המעוניינים להצטרף למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים בכדורסל- הטופס בפנים

מחנה כדורסל פסח 2016 יוצא לדרך
מחנה כדורסל מקצועי לפיתוח יכולת אישית - פסח 2016- ההרשמה בעיצומה

ממשיכים לדהור- ניצחון גדול גדול
בית"ר ירושלים עם ניצחון גדול 82-42 על אליצור גבעת זאב

הסתיים מחנה הקיץ של בית"ר ירושלים
ביום שישי האחרון הסתיים עוד מחנה מוצלח של בית"ר ירושלים. החלה ההרשמה לעונה הבאהPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל