בית"ר ירושלים

תמונות מערב הסיום של מחלקת הנוער
רובי בלינקו ומשה ליאון היו אורחי כבוד בערב הסיום של מחלקת הנוער שכלל תחרויות קליעה וחלוקת תעודות למצטיינים
האתר הרשמי 08,06,2015 - 01:17
חנות הקבוצה הרשמית

אמש התקיים ערב הסיום של מחלקת הנוער באולם פולינסקי. בתחילת הערב שהופק ע"י מנהל מחלקת הנוער אסי טיכטל, התקיימו תחרויות קליעה נושאות פרסים. ובמוקד הארוע הגיע המאמן רובי בלינקו להרצות בפני השחקנים על מצויינות והדרך להצלחה. לפני ההרצאה כיבד את הטקס חבר מועצת העיר משה ליאון ונאם בפני השחקנים על חשיבות הספורט ללעיר, והבטיח לעזור לקבוצה בכל מה שיידרש כדי שהקבוצה תוכל לפעול, ועל מנת שכל ילדי העיר יוכלו לקחת חלק בפעילות החשובה. "התכנסנו כאן היום – לחגוג את מסיבת סיום העונה של מחלקת הנוער בבית"ר ירושלים. אין ספק שיום זה הוא יום מיוחד עבור השחקנים והספורט הירושלמי שאתם דור העתיד שלו.
בחודשים האחרונים עמותת בית"ר ירושלים בכדורסל עומדת בפני לא מעט קשיים הן כלכליים והן פיזיים. נפגשתי עם גבי גפן יו"ר ביתר ירושלים בכדורסל שנלחם למען הקבוצה והשחקנים.
כולי תקווה שנצליח בעבודה משותפת להביא לכך שעיריית ירושלים, תכיר באולם זה בתיכון פולינסקי כאולם הבית של בית"ר ירושלים בכדורסל.
ולדאוג לכל השחקנים והנערים, גם אלו שידם אינה משגת את האפשרות לשחק כדורסל, ע"י פעילותו של גבי גפן שעומל כדי להשיג כמה שיותר מלגות עבור הילדים והנוער ובכך לחזק את הפעילות הספורטיבית בשכונות.
כנציג הציבור בעיריית ירושלים אני מתחייב להביא בפני המועצה וראש העיר את הבעיות ולנסות לפעול בנושאים אלו,כדי שבית"ר ירושלים בכדורסל וקבוצות הנוער ימשיכו להיות נס ודגל ודוגמת מופת לקבוצות הנוער של בירת ישראל – בפעילותם לחיבור בין הספורט והתושבים בין כלל האוכלוסיות בעיר."

כאמור בלינקו, יו"ר ארגון המאמנים, וממקימי האקדמיה לכדורסל בוינגייט, ומאמן בליגת העל לשעבר. הרצה לשחקנים על מצויינות והדרך להצלחה. רובי סיפר על הרקע שלו בכדורסל , והסביר לשחקנים כיצד צריך להתאמן כדי להגיע לרמות הגבוהות.
לאחר ההרצאה חולקו תעודות ופרסים לשחקנים שניצחו בתחרויות.
לחדשות נוספות:

125-86 על אשדוד- שיא נקודות בכל הזמנים
ניצחון גדול על בית"ר אשדוד, וניצחון בית רביעי ברציפות

ניצחון 97-84 על אליצור באר שבע במחזור האחרון
ניצחון אחרון לפני פלייאוף המבחנים שיחל ב28/4

חוגגים אליפות
שבו לסיום העונה התקיים משחק ההכתרה של ליגה ב לעיני מאות אוהדים

בית"ר ירושלים הביסה את הרי יהודה 68-47
ניצחון קל לבית"ר שבוע לפני משחק העונה נגד מבשרתPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל