בית"ר ירושלים

מסכמים שנה מוצלחת במחלקת הנוער
מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים ממשיכה להתפתח, התוצאות מגיעות גם בתור נצחונות
האתר הרשמי 22,05,2015 - 11:56
חנות הקבוצה הרשמית

כבכל שנה מיד לאחר סיום העונה הגיע הזמן לסכם את פעילות מחלקת הנוער. השנה המשיכה מחלקת הנוער לגדול, ובנוסף לקבוצות הקטסל והילדים שהיו קיימות בשנתיים הראשונות, הוקמה קבוצת נערים וקבוצת בי"ס לכדורסל אשר ממנה צפויים לעלות ילדים צעירים לקבוצות הליגה.
מחלקת הנוער אותה מנהל אסי טיכטל, שגם אימן בשלש השנים האחרונות את כל הקבוצות, שמה לה למטרה לפתח את שחקני המחלקה ולהכשירם לקבוצת הבוגרים. הקו אותו מנחה טיכטל בגילאים הצעירים הוא עבודה על יכולת וטכניקה אישית, גם על חשבון תוצאות במשחקים.  "בגילאים הצעירים חשוב לתת לכולם לשחק, לתת לשחקנים חופש פעולה שיגרום להם להפעיל את הראש" אומר טיכטל, "אם שחקנים בקבוצת הילדים ישפרו את היכולת האישית וירשמו כמה נצחונות פחות בעונה, זה עדיף על התוצאה ההפוכה, ככה הם מגיעים בשלים יותר לנערים ולנוער." כמובן שככל שעולים בגיל כך עולה חשיבות הנצחונות.

קבוצת הנערים

העונה הייתה עונתה הראשונה של קבוצת הנערים (כיתות ט'-י'). הקבוצה סיימה את העונה במקום החמישי והשתתפה בפלייאוף העליון. השחקנים בשנתון הבוגר יותר בקבוצה ימשיכו בעונה הבאה לקבוצת הנוער שתפתח, השחקנים הצעירים ישארו לעונה נוספת בקבוצת הנערים. חלק מהשחקנים שישחקו בעונה הבאה בקבוצת הנוער יתאמנו יחד עם קבוצת הבוגרים.
קבוצת הנערים
 

קבוצת הילדים

לרוב שחקני הקבוצה זו הייתה עונה שניה בילדים (כיתות ז'-ח'). הקבוצה סיימה את העונה במרכז הטבלה במקום השמיני, עם 11 נצחונות  (שיא מעודון) שחקני השנתון הבוגר יעלו בעונה הבאה לקבוצת הנערים ואילו שחקני השתון הצעיר ימשיכו לעונה נוספת בקבוצת הילדים. שחני הקבוצה הראו במהלך העונה ניצוצות ממה שצפוי בשנים הבאות
 

קבוצת הקט-סל

קבוצת הקט-סל (כיתות ד'-ו') סיימה את העונה במקום השישי, עם ניצחון אחד. שחקני השנתון הבוגר יעלו בעונה הבאה לקבוצת הילדים ויחלו לשחק כדורסל 5X5 על סל גבוה, בניגוד לליגת הקטסל בה שיחקו 4X4 על סל נמוך. שחקני השנתונים הנמוכים ישארו לעונה נסופת בקטסל, וינסו להוביל את הקבוצה להישגים נוספים.

בי"ס לכדורסל

השנה הוקמה קבוצת בי"ס לכדורסל בה התאמנו ילדים בכיתות א'-ג', בי"ס לכדורסל הוקם במטרה להכשיר את השחקנים הצעירירם לקבוצות הליגה.
בעונה הבאה מחלקת הנוער צפויה להגדיל את מספר הקבוצות, תקום קבוצת נוער שחלק משחקני הקבוצה יתאמנו יחד עם קבוצת הבוגרים. בנוסף יוקמו סניפים נוספים של ב"ס לכדורסל.
מבחנים למחלקת הנוער
ילדים המעוניינים להצטרף  למחלקת הנוער יוכלו להגיכ ליום הפתוח שיתקיים ביום שני ה01/06/15.
החלוקה תהיה לפי כיתות בשנת הלימודים הבאה
16:00 קטסל (ד'-ו')
17:15 ילדים (ז'-ח')
18:30 נערים (ט'-י')
19:45 נוער (יא'-יב')
המבחנים יערכו באולם פולינסקי: רח' רינגלבלום 5/קוסטה ריקה 127.
לפרטים נוספים ::
טל': 050-2266166, 052-3568333
דוא"ל: beitar02basket@gmail.com
לחדשות נוספות:

הסיכום הויזואלי של הדרבי נגד הפועל מרכז
צפו בכל הסרטונים מהדרבי נגד הפועל מרכז. התקציר המלא, וחמשת המהלכים של המשחק

מסיימים סיבוב עם טעם של ניצחון
בית"ר ניצחה את אליצור באר שבע 116-101 ומסיימת את הסיבוב הראשון במקום השני

125-86 על אשדוד- שיא נקודות בכל הזמנים
ניצחון גדול על בית"ר אשדוד, וניצחון בית רביעי ברציפות

ניצחון קליל לבית"ר 65-51 על אליצור אפרת
רבע ראשון נהדר הביא ניצחון נוסף כשנותרו ארבע מחזורים לסיוםPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל