בית"ר ירושלים

מסכמים סיבוב במחלקת הנוער
סיכום הסיבוב הראשון במחלקת הנוער
האתר הרשמי 20,01,2015 - 00:51
חנות הקבוצה הרשמית

בעונת הפעילות השלישית שלה, מונה מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים שלש קבוצות תחרותיות וקבוצת בית ספר לכדורסל. את שלש הקבוצות מאמן אסי טיכטל, מנהל מחלקת הנוער.  לפני שהקבוצות יחלו לשחק בסיבוב השני נסכם את מצבם של הקובצות.
קטסל: הקבוצה של הילדים הלומדים בכיתות ג'-ו', סיימה את הסיבוב הראשון במקום ההשישי. את הקבוצה מאמן אסי טיכטל מנהל מחלקת הנוער, ואיתו עוזר המאמן טל אדרעי, שמשחק גם בקבוצת הנערים. השחקנים אשר לרובם זאת העונה הראשונה במסגרת תחרותית רשמו את נצחונם הראשון במחזור השלישי. השחקנים למדו במהלך החודשים האחרונים את יסודות המשחק, ועם השיפור ביכולת מקווים להשיג נצחונות נוספים בסיבוב השני.
ילדים: קבוצת הילדים בה משחקים ילדים בכיתות ז'-ח' תסיים את הסיבוב הראשון בסוף החודש, כרגע מצויה הקבוצה במקום השמיני, עד כה רשמה הקבוצה שלש ניצחונות ומקווה להשיג שלש נצחונות נוספים עד לסוף הסיבוב. מתחילת העונה ביצעו השחקנים קפיצה גדולה ביכולת., ואם ימשיכו במגמת השיפור יוכלו בהמשך העונה להתברג בצמרת.
נערים:  קבוצת הנערים  בבה משחקים ילדים בכיתות ט'-יא' סיימה את הסיבוב הראשון במקום החמישי. עם 3 נצחונות, בעקבות התפרקותן של שלש קבוצות בליגה נקלעה הקבוצה לסיטואציה בה היו פגרות רבות בין המשחקים, דבר שפגע בשטף המשחקים, בשבוע הבא תחל הקבוצה את הסיבוב השני, ובחודש הקרובים צפויים לה כל המשחקים בסיבוב השני. על מנת להתברג בפלייאוף העליון על הקבוצה לנצח את אחת מקבוצות הצמרת להן הפסידה בסיבוב הקודם.
אסי טיכטל: " השנה הגדלנו את פעילות המחלקה. פתחנו קבוצת נערים וקבוצה של בי"ס לכדורסל לילדים בכיתות א'-ג' במטרה להכין אותם לקבוצות התחרותיות. השנה הצלחנו להכפיל את מספר הילדים הפעילים במחלקה. יש לנו מטרה שלכל ילד שמעוניין להיות במסגרת גם מחוץ לבית הספר יוכל לעשות זאת, אנו נעזרים במרכז "עצמה" שמסייע לבית"ר ירושלים במתן מלגות לשחקנים שזקוקים לכך.
מבחינה מקצועית רואים שיפור גדול בקרב כל השחקנים. אמנם ניצחונות זה לא הדבר הכי חשוב במסגרת מחלקת הנוער, אך הנצחנות מהווים מדד לכך שהשחקנים משתפרים, ובמבט לעתיד זה חשוב.
יו"ר בית"ר ירושלים גבי גפן: "כבכל שנה גם השנה מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים ממשיכה לגדול. בשנים הקרובות נפעל כדי להגדיל את המחלקה עוד יותר, נפתח קבוצות נוספות ונאפשר לכל הילדים בירושלים לשחק כדורסל. אנו מקווים לרתום לכך גורמים רבים, השנה במרכז "עצמה" נרתמו לאפשר לילדים במחלקה לשחק כדורסל בזכות מלגות שניתנו להם."
מרכז "עצמה"
לחדשות נוספות:

מחלקת הנוער פותחת עונה
כנסו כדי לדעת מתי יתקיימו אימוני הפתיחה של הקבוצות

ניצחון חוץ חשוב במבועים
בית"ר מנצחת במבועים ושומרת על המקום הראשון

יום פתוח למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים
ב01/06 וב07/06 יתקיים ים פתוח למחלקת הנוער של בית"ר ירושלים

ניצחון גדול 73-47 על מטה יהודה. המקום הראשון בידינו
שמואלי להט ברבע הראשון, דניאל ברבע השני, והקבוצה כבר במאזן 5-0 העונהPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל