בית"ר ירושלים

קרובים למבחנים-ניצחון ענק על הפועל באר שבע 103-77
אף אחד לא ינצח אותנו בפיליפ. אם נשחק ככה בשום מקום לא ינצחו אותנו. היום שיחקנו כמו גברים
האתר הרשמי 02,04,2014 - 01:39
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים פגשה אמש את הפועל ב"ש למשחק עונה בליגה א' דרום. באר שבע שהבטיחה את אליפות הלידה פגשה בפעם הראשונה העונה יריבה שלא מאפשרת לה לשחק את המשחק שהיא רגילה אליו. הירושלמים שהיו חייבים ניצחון בשביל שיוכלו לסיים במקום השני ולעלות למבחנים הגיעו דרוכים, והיה נראה שהם לא יאפשרו לקבוצה מהדרום לנצח. הירושלמים באו עם אנרגיות שלא נראו מאז הקרבות בגביע בשנה שעברה, הנוכחות הגדולה של האוהדים עזרה מאד לשחקנים להיות ממוקדים כבר מהפתיחה.
בבית"ר שמו דגש לאורך כל השבוע על ההגנה והקבוצה רכן הציגה הגנה חזקה ברבע בראשון וספגה 14 נקודות בלבד, וכשזה מגיע עם התפוקה ההתקפית הרגילה של הקבוצה בראשות יוני שחר ורועי נחמה (13 נק' ברבע) שקלעו 5 שלשות ברבע הראשון, אע אפשר להתמודד מולם. 29-14 ברבע לירושלים.
בתחילת הרבע השני האורחים צמצמו את ההפרש אך התעוררות של הירושלמים עם הלחץ המפורסם שלהם העלו את ההפרש ל20 בסיום המחצית הראשונה 55-35.
הרבע השלישי הציג משחק התקפי  מצד שתי הקבוצות שקלעו 26 נקןודות כל אחת ברבע. האורחים הלכו לאיש הגדול שלהם בפנים, דרגן קליקוביץ' הותיק שקלע 21 נק' במשחק, הירושלמים ענו על כל סל של באר שבע בסל מהיר בצד השני. 81-61 לבית"ר בסיום הרבע.
ברבע האחרון שוב לחצו על הירושלמים על הגז, מבחינתם ניצחון גדול על באר שבע מהווה הצהרת כוונות להמשך. ההפרש המשיך לצמוח ו103-77 לירושלים בסיום.
קלעו לבית"ר: שחר 28 נק' (6 שלשות), ר.נחמה 22 נק', כהן 18 נק', רוקח 17 נק', סיטסמר 9 נק', בן עזרא 5 נק', אלמקייס 4, נק'.

גבי גפן יו"ר ומאמן בית"ר: סוף סוף ראיתי את השחקנים נלחמים. שיחקנו נגד קבוצה מצויינת ובזכות ההגנה שלנו רשמנו את הניצחון החשוב. שבוע הבא יש לנו משחק נגד גדרות, נבוא כדי לנצח ולהבטיח את המקום במבחנים."
הגארד רועי נחמה: " אף אחד לא ינצח אותנו בפיליפ. אם נשחק ככה בשום מקום לא ינצחו אותנו. היום שיחקנו כמו גברים, כל הכבוד לכולם"
לחדשות נוספות:

בית"ר ירושלים - מחלקת הנוער- משפחה של כדורסל
מקומות אחרונים להרשמה לקבוצות הליגה של בית"ר ירושלים בכדורסל

פותחים עונה ברגל ימין
ביתר מנצחת בחוץ את חשמונאים

האקדמיה הישראלית לכדורסל של בית"ר ירושלים
השחקנים שיקחו חלק בפרוייקט יקבלו הכנה והכוונה לקריירת כדורסל בליגת המכללות

הכניסה למשחק נגד א.ס אשקלון תהיה חופשית
ההנלה החליטה- אתם באים. הכניסה למשחק ביום שלישי נגד א.ס אשקלון תהיה חופשיתPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל