בית"ר ירושלים

ניצחון גדול 112-82 על הפועל הרי יהודה בדרבי
שבוע לפני באר שבע ניצחון גדול על הפועל הרי יהודה בדרבי הירושלמי
האתר הרשמי 26,03,2014 - 01:37
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים פגשה הערב את הפועל הרי יהודה בדרבי של ירושלים. בית"ר ירושלים נמצאת במקום השני כשיש לה מטרה אחת עד סוף העונה- להשאר במקום השני ולעלות למבחנים. מהצד השני הפועל הרי יהודה  נמצאת במקום ה11. מבחינת הירושלמים מדובר היה במשחק הכנה לקראת המשחקים החשובים בשבוע הבא נגד הפועל באר שבע, ובעוד שבועיים נגד הפועל גדרות שבמקום השלישי. לירושלמים חשוב להגיע דרוכים למשחקים הבאים משום שהם יכריעו אם בסופו של דבר הקבוצה תופיע למבחנים.
בשורות הירושלמים חסרו הפורוורד יוסף הולץ, והגארד אסי כהן שנקרא לשירות מילואים.
בפתיחה האורחת היא זו שפתחה טוב ופגעה מכל מקום, לאחר 5 דקות הבית"רים התעוררו והתחילו לקלוע גם הם מכל מקום. 27-23 בסיום הרבע הראשון. ברבע השני המשיכו שתי הקבוצות לקלוע מכל מצב הבית"רים שבפיליפ לאון מרגישים כמו באימון קליעות הגדילו את ההפרש עם עוד 27 נקודות ברבע, והתוצאה עמדה על 54-45. במחצית גבי גפן מאמן בית"ר שטף את השחקנים על ההגנה הרכה שהפגינו במחצית הראשונה. גפן ביצע שינוי מהחמישיה שפתחה את המשחק והעלה את נדב רוקח הצעיר במקומו של עמית נחמה. הבית"רים עלו כמו מתוך לוע של תותח לחצו בהגנה ותוך 3 דקות עשו ריצה של 12-0 ועלו ל66-45. מאמן הרי יהודה הזעיק פסק זמן במטרה לעצור את הבריחה. הבית"רים קצת נרגעו ואיפשרו שוב להרי יהודה לטווח את הסל. לקראת סיום הרבע התחילה ריצה נוספת של בית"ר ודאנק של יוני שחר בסיום רבע התקפי מצויין של ירושלים עם 36 נקודות המשיכו להעלות את ההפרש עוד קצת 90-63 בסיום הרבע השלישי.
הרבע האחרון היה לפרוטוקול בלבד. 112-82 לבית"ר ירושלים בסיום.
קלעו לבית"ר: שחר 25 נק' , רוקח 17 נק', עמית ורועי נחמה 15 נק' כ"א, קרעי 14 נק', סיטסמר 9 נק',כוחיי 7 נק', שכטר ואלמקייס 6 נק' כ"א, אברהמי שותף אך לא קלע.
לחדשות נוספות:

האקדמיה הישראלית לכדורסל של בית"ר ירושלים
השחקנים שיקחו חלק בפרוייקט יקבלו הכנה והכוונה לקריירת כדורסל בליגת המכללות

מאה ילדים השתתפו בטורניר היסודות
בשבוע שעבר התקיים טורניר יסודות לילדי בית הספר לכדורסל

דני נוימן בא להחזיר עטרה ליושנה
קפטן העבר של קבוצת הכדורגל מתגעגע לימי עמק המצלבה ונרתם לעזור לקבוצה להגיע לליגת העל

בית"ר ירושלים - מחלקת הנוער- משפחה של כדורסל
מקומות אחרונים להרשמה לקבוצות הליגה של בית"ר ירושלים בכדורסלPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל