בית"ר ירושלים

בית"ר ניצחה את מבועים, ושומרת על המקום השני
בית"ר ניצחה את הפועל מבועים במפגש ראש בראש על המקום השני
האתר הרשמי 26,02,2014 - 00:12
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הפגשה הערב את הפועל מבועים לקרב ישיר על המקום השני המוביל למבחנים.
הירושלמים שבמחחזור ההקושם הפסידו לאס"א באר שבע בחוץ חזרו לבית החם בפיליפ לאון ורצו לשמור על מאזן נקי בבית ולעשות צעד נוסף לליגה הארצית.
בית"ר פתחה במשחק עם עמית נחמה, רועי נחמה, שחר, הולץ ואלמקייס.
המשחק החל בשליטה מוחלטת של האורחים ממבועים שפתחו את המשחק בסערה והובילו בתוך 3 דקות 9-2. בירושלים. התעוררות של הירושלמים צמצה את ההפרש עד לשוויון 15 , אך ריצת 10-0 של מבועים והתוצאה בסוף הרבע 25-15 לאורחים.
ברבע השני הכניס גבי גפן את הגארדים אסי כהן ונדב רוקח שקלע ברבע 17 נקודות (12 נק' מהעונשין), והירושלמים התחילו ללחוץ על הדוושה בשני צידי המגרש. הירושלמים חזרו להציג את הכדורסל היפה והשמח שהם רגילים להציג בבית,  ועם 35 נקודות ברבע  סיימו הירושלמים את המחצית ביתרון 50-42.
המחצית השנייה התאפיינה בנדנדת נקודות בין הקבוצות, הירושלמים שיחקו בביטחון ולא איפשרו לאורחים לחזור למשחק. ברבע השלישי שתי הקבוצות קלעו 22 נקודות והרבע הסתיים בתוצאה 72-64. ברבע האחרון ניסו האורחים לחזור למשחק ולהשאיר לעצמם סיכוי לסיים את המשחק במקום השני. עמית נחמה המשיך לקלוע נקודות מכל מקום. הקבוצה מהדרום התעוררה 3 דקות לסיום וניסו לחזור למשחק, 1:30 לסיום כשהיתרון רק 5 לירושלים קלע יוני שחר את השלשה הראשונה והיחדיה שלו במשחק, וסגר את הסיפור.
קלעו לבית"ר ירושלים: רוקח 19 נק', עמית נחמה 18 נק', כהן 16 נק', קרעי 13 נק', רועי נחמה 10, שחר 8 נק', הולץ וסיטסמר 4 נק' כ"א, אלמקייס 2 נק', שכטר ופורמן שותפו ולא קלעו.
גבי גפן: "שיחקנו נגד קבוצה מצויינת. פתחנו את המשחק ממש לא טוב, למזלנו יש לנו ספסל עמוק ובכל ערב יש לנו שחקנים אחרים שיבלטו. היום למשל יוני ורועי לא פגעו במחצית הראשונה, אז נתנו לאסי ונדב לשחק והם הראו שאנחנו קבוצה. חזרנו למשחק הרבה בזכות ההגנה שלנו ברבע השני, כשאומרים שההתקפה הכי טובה היא ההגנה מתכוונים לזה. כששומרים חזק ורצים לפאסט ברייק בכל הזדמנות אז מגיעים ל35 נקודות ברבע."
לחדשות נוספות:

בית"ר מובילה את הליגה בנקודות בסיום הסיבוב הראשון
הסיבוב הראשון של בית"ר ירושלים- מסיימת במקום השני בליגה

125-86 על אשדוד- שיא נקודות בכל הזמנים
ניצחון גדול על בית"ר אשדוד, וניצחון בית רביעי ברציפות

אימוני טרום ליגת הקיץ של בית"ר ירושלים מתחילים השבוע
בית"ר תקיים ליגת קיץ בחודש הבא, קבוצות הליגה ייבנו מהשחקנים שייבחנו בשבועות הקרובים

פותחים עונה ברגל ימין
ביתר מנצחת בחוץ את חשמונאיםPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל