בית"ר ירושלים

בית"ר הפסידה לאס"א באר שבע בחוץ
בית"ר חזרה מ19 הפרש ברבע האחרון אך הפסידה 65-62
האתר הרשמי 12,02,2014 - 11:16
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים נסעה לבאר שבע למשחק חוץ קשה נגד אס"א המקומית.
הירושלמים שבארבעת משחקיה האחרונים (כולם בבית) לא ירדה מ100 נקודת, ובשבוע האחרון אף קלעה 125 נקודות על בית"ר אשדוד, הגיעו בידיעה שהפעם הסלים לא יכנסו חלק. ואכן  הקבוצה התקשתה למצוא את הסל. המקומיים מנגד התקשו גם לקלוע בדקות הראשונות. כאשר 5 דקות מהפתיחה התוצאה 5-3 לבאר שבע. המקומיים התעשתו ראשונים וסיימו את הרבע ביתרון 17-13. ברבע השני המשיכו הירושלמים בשלהם וקלעו רק 9 נקודות ברבע ו22 סה"כ במחצית. מספרים שהיו רגילים לעשות בפחות מרבע. המקומיים שהציגו את הרבע החזק שלהם במשחק קלעו 23 נקודות ברבע וסיימו את המחצית ביתרון גדול 40-22. ברבע השלישי נדב רוקח הצעיר לקח אחריות אצל ירושלים ועם 3 שללות רצופות הוריד את ההפרש ל10 נקודות. אבל משחק סבלני של באר שבע בהתקפה הגדיל את הההפרש ל19 בסיום הרבע 55-36.
ברבע האחרון החלו הירושלמים להראות את היכולות הידעות שלהם, והחלו ללחוץ על הדוושה.  יוני שחר הקפטן הירושלמי עם 14 נקודות ברבע, חימם את היד ואף קע את 7 הנקדות האחרונות של בית"ר כולל שלשה גדולה 50 שניות לסיום, ו2 קליעות עונשין שצמצו את ההפרש לנקודה 11 שניות לסיום.מיד לאחר העונשין של שחר, עשו הירושלמים עבירה מהירה ששלחה את שחקן באר שבע לקו. כשהתוצאה 64-62 לבאר שבע  יצאו הירושלמים להתקפה אחרונה, אך חטיפה של צחור ראובן, סגרה את הסיפור.65-62 לבאר שבע.
לקבוצות יש שבועיים מנוחה עד למשחק הבא. בית"ר תארח בעוד שבועיים את הפועל מבועים שבמקום השלישי, ניצחון בבית, יקרב את הירושלמים להבטחת המקום השני, המוביל למבחנים לעלייה לליגה ארצית.
גבי גפן:" אחרי התצוגות ההתקפיות שלנו בשבועות האחרונים ידענו שתהיה נפילה בנקודות באחד המשחקים. שיחקנו במשך שלושה רבעים כדורסל גרוע. אבל כשכורים בור כל כך עמוק לעצמנו. קשה לחזור. השחנים הראו הרבה אופי,ברבע האחרון. זה ממש לא פשוט לחזור מ19 הפרש. היה חסר לנו הגרוש ללירה. את המשחק הזה הפסדנו במחצית הראשונה שבה קלענו 22 נקודות. קבוצת כדורסל צריכה לדעעת לשחק גם כששום דבר לא הולך. קורה שיש ימים כאלה, אבל גם בהם צריך לדעת לנצח."
לחדשות נוספות:

יחי הקפטן החדש
שחקן הנשמה גיא דניאל מונה לקפטן הקבוצה

האקדמיה הישראלית לכדורסל של בית"ר ירושלים
השחקנים שיקחו חלק בפרוייקט יקבלו הכנה והכוונה לקריירת כדורסל בליגת המכללות

יש מאמן- ליאור פרג יאמן את הקבוצה בעונה הבאה
הנהלת בית"ר ירושלים מינתה את ליאור פרג למאמן הקבוצה בעונה הבאה

בית"ר ירושלים החלה לבחון שחקנים לעונה הבאה
הצוות המקצועי בראשותו של מאמן הקבוצה גבי גפן החל בבניית הסגל שישחק בליגה אPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל