בית"ר ירושלים

בית"ר: משחקים ונהנים
משחק התקפי משובח, ניצחון בית נוסף
האתר הרשמי 28,01,2014 - 23:35
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים הציגה כדורסל התקפי משובח בדרך לניצחון 114-93 על מכבי דימונה.
המשחק החל בנדנדת סלים בדקות הראשונות, אך סלים קלים של הפורוורד יוסף הולץ מתחת לסל הריצו את הירושלמים ליתרון 12 בסיום הרבע הראשון 25-13 לבית"ר.
בתחילת הרבע השני שיחקן הירושלמים פנימה והכניסו כדורים לגבוהים אושרי קרעי ושמעון אלמקייס סיפקו נקודות חשובות מהצבע. 5 דקות לסיום המחצית רועי נחמה שחרר את הניצרה והעלה את ההפרש 17 במחצית 53-36 לבית"רים.
ברבע השלישי הציגו הירושלמים רבע התקפי אדיר עם 34 נקודות, רועי נחמה עם דאנק מדהים במתפרצת ושלשלה ועבירה מיד לאחר מכן העלה את ההפרש ל30, הפרש שנשמר עד לסיום הרבע השלישי 87-59 לירושלמים. ברבע האחרון ניצל גבי גפן את ההפרש הגבוה כדי להכניס את עמית נחמה שחזר מהרחקה של ארבעה משחקים לכושר, וזה סיים את המשחק עם 16 נקודות. הרכש החדש של הצהובים- נדב רוקח סיים עוד משחק סולידי, עם הגנה חזקה ,8 נקודות, וניהול משחק טוב.
רועי נחמה שסיים את המשחק עם 20 נקודות: "כשאנחנו נהנים מכדורסל, אין קבוצה, גם בליגה ארצית שיכולה לעצור את משחק ההתקפה שלנו."
גבי גפן: "הצגנו משחק התקפי מצויין. שיתפנו את כל הסגל, כולם קיבלו דקות משמעותיות. קצת צורם לי שספגנו יותר מ90 נקודות, זה פשוט המון. אבל בסך הכל מגיע כל הכבוד לשחקנים שעובדים קשה בתקופה האחרונה. כל הקבוצה לקחה קשה את ההפסדים שהיו לנו בסיבוב הקודם, נראה שהפגרה עשתה לנו טוב, איפשרה לקבוצה להתחבר, ייצבנו את הסגל , וזה בולט בתפוקה של השחקנים."
לחדשות נוספות:

מחלקת הנוער פותחת עונה
כנסו כדי לדעת מתי יתקיימו אימוני הפתיחה של הקבוצות

בית"ר ניצחה את מבועים, ושומרת על המקום השני
בית"ר ניצחה את הפועל מבועים במפגש ראש בראש על המקום השני

מנצחים 65-45 את אליצור בפתיחת הסיבוב השני
פתיחה מצויינת של המשחק 17-2 הובילה לניצחון ושמירה על המקום הראשון

ניצחון גדול 73-47 על מטה יהודה. המקום הראשון בידינו
שמואלי להט ברבע הראשון, דניאל ברבע השני, והקבוצה כבר במאזן 5-0 העונהPowered By Niv Huga כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל