בית"ר ירושלים

ירושלים ניצחה באשכול ועלתה למקום הראשון
בית"ר ירושלים ניצחה את אשכול 69-57 ועלתה למקום הראשון בליגה א דרום
Admin 13,11,2013 - 12:13
חנות הקבוצה הרשמית

בית"ר ירושלים נסעה אמש למשחק חוץ קשה נגד הפועל אשכול, והנחילה לקבוצה מחבל עזה הפסד ביתי ראשון.
המשחק התאפיין בקצב משחק איטי, שפעל לטובת הקבוצה המקומית שהיוותה יריב לא קל לקבוצה מירושלים. המשחק החל כאשר שתי הקבוצות מתקשות לקלוע סלים, ועד 2 דקות לסיום הרבע הראשון שתי הקבוצות התקשו לעבור את רף 10 הנקודות. המקומיים התעשתו ראשונים ועלו להפרש 8 במהלך הרבע השני, אך הקבוצה מהבירה ההחלה לרוץ והמחצית נגמרה כאשר אשכול מובילים ב3. את המחצית השניה פתחו הירושלמים בסערה עם 10 נקודות רצוף מה שהכריח את המאמן המקומי לקחת פסק זמן מהיר. ההפרש המשיך לצמוח עד ל15 הפרש במהלך הרבע השלישי.
השחקנים מאשכול לא נשברו והצליחו לצמצם את ההפרש עד ל5 הפרש 5 דקות לסיום, אך השחקנים מירושלים שוב לחצו על הדוושה והעלו את ההפרש ל12 נקודות.
גבי גפן: "היה משחק קשה באולם לא קל. יש לנו בעיה רצינית שבה הקבוצה לא מנצלת אפילו 20% מהפוטנציאל. אנחנו עסוקים בשטויות, במקום להתעסק בכדורסל שחקנים אוהבים להתעסק בשריקות, וחבל! ידענו עוד לפני תחילת העונה שהשופטים לא יאכילו אותנו דבש. פשוט צריך לדעת להתמודד עם זה, לשמור על קור רוח. לא יכול להיות שיששחקנים שמתלוננים על כל שריקה. אם לא נדע להרגיע את הרוחות זה יתפוצץ לנו בפנים"
לחדשות נוספות:

בשבוע הבא תפתח מחלקת הנוער של את האימונים
קבוצות הליגה של בית"ר ירושלים יפתחו בשבוע הבא את האימונים. כל הפרטים בכתבה

מחלקת הנוער מסיימת עונה נוספת
אמש התקיים ערב סיום למחלקת הנוער, וטקס חלוקת פרסים למצטיינים

מישהו לרוץ איתו
בית"ר מתכוננת למשחק מול קבוצת ההגנה הטובה בליגה

שחקן כדורסל כיתה י-יב - הצטרף אלינו
מצטייני קבוצת הנוער ישולבו כבר השנה בקבוצת הבוגרים של האגודהPowered By NivWebUp בניית אתרים בירושלים כל הזכויות שמורות לבית"ר ירושלים בכדורסל